Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Exclamation Cr reportlama ve geç yapilan işlemler

Merhabalar ;

Uzun süredir farm slotlarında afk kasan bir oyuncu olarak yazıyorum her ay benim gibi düzenli olarak bir sürü para yatırıp pus preminum alan arkadaşlarım var onlarında sesi olmak istedim.

Bir slotta kasıyoruz emek,zaman ve maddi anlamda yatırım yapıyoruz gelen kişiler makro,koxp ve illegal olan bir takım uygulamalarla emeklerimizi hiçe sayıyor forumda bir bölüm açılmış hileyi raporlayalım diye fakat raporladığımız zaman gerekli işlem hızlı yapılmıyor raporu ayarlıyoruz kanıtları ekliyoruz fakat 3-5-10 gün sonrasında ya işlem yapılıyor yada öylece duruyor bu aradaki süreçte farm yapan arkadaşlarımızın Premium pus süresinden gidiyor bu karşılanmıyor zaten böyle bir talebimizde yok fakat hile raporlama konusu için anlık işlemler olsa bu illegal programlara kimse cesaret edemez ve de bu oyunu hakkı ile oynayan arkadaşlarımız mağdur durumda kalmaz hatta inanıyorumki daha fazla pus itemi çekilir ve farm sorunsuz atılır sizden ricam bu raporlama ekibinin sayısını arttırıp anlık olarak müdehale edebilecek bir ekip oluşturmanızdır bu sayede bu oyunda herkes huzurlu bi şekilde aktivitesini yapar.Umarım söylediklerime burdaki arkaşlardanda destek gelir yönetimdeki arkadaşlarda gereken ilgiyi gösterirler

Herkese iyi oyunlar.

Genie hızlansa, genie açıkken skill bar pasif olsa ve exp seal gelse ben dahil herkes farma 2 kat daha çok para harcar.

Junior Member
    kesinlike ama bu defa z ayarlıyorlar makroya adamlar

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Açtığınız raporlar maksimum 3 günde sonuçlanmış. Zaten CR bölümündeki raporlar ortalama 3 gün gibi bir sürede sonuçlanıyor. Bahsettiğiniz gibi üzerinden çok geçmiş bir raporunuz yok sadece bugün açtığınız raporunuz görünüyor. Bir işlem sırası var ve bu sıraya göre GM ekibi tarafından işleme alınıyor. İstisna olan incelenmesi uzun süren raporlar gecikmeli sonuçlanabiliyor.

Anlık bildirimler için discord kanalı var. Kuralları okuyarak nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. O bölümü de birçok oyuncu kullanıyor.

Junior Member
    genelleme yaptım az öncede rapor açtım amaç sadece sürece katkı saglamak bak mesela dun rapor açtım adam dıyor gm geldı benı cektı gıttı gülüyor

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Genellemeleri doğru yapmamız topluluğa katkı sağlamak açısından daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Siz bir rapor açtığınızda GM şikayet ettiğiniz karakteri kontrol eder ve illegal bir eylem tespit ederse işlem yapabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Açtığınız raporlar maksimum 3 günde sonuçlanmış. Zaten CR bölümündeki raporlar ortalama 3 gün gibi bir sürede sonuçlanıyor. Bahsettiğiniz gibi üzerinden çok geçmiş bir raporunuz yok sadece bugün açtığınız raporunuz görünüyor. Bir işlem sırası var ve bu sıraya göre GM ekibi tarafından işleme alınıyor. İstisna olan incelenmesi uzun süren raporlar gecikmeli sonuçlanabiliyor.

Anlık bildirimler için discord kanalı var. Kuralları okuyarak nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. O bölümü de birçok oyuncu kullanıyor.
    ayrıca reporter olmak ıcın başvuruda bulunacağım gerçekten çekilcek dert değil bu illegal adamlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Genellemeleri doğru yapmamız topluluğa katkı sağlamak açısından daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Siz bir rapor açtığınızda GM şikayet ettiğiniz karakteri kontrol eder ve illegal bir eylem tespit ederse işlem yapabilir.
    adam süreli makro acıkmı gezicek allah aşkına kapatıyor arada pc basında gm cekıyor adam kapıyor eee ortada ceza yok adam kasıyor bırde alay edıyor

Oyuna esaslı BANHAMMER'ler gelmesi taraftarıyım ben de. Vaktiyle discord sunucusundan banlanmıştım anlık bildirim yapmalarını trusted memberler'dan istediğim için, bunun için bir talebim de yok..

Malum oyun kitlemiz seviyor haksız kazancı. Ben GM ekibine de hak veriyorum onca server onca makro onca hile..

Ancak mümkün olacaksa her legal oyuncu gibi ben de bu tarz kişilerin kafasına BANHAMMER'ın sirayet etmesini isterim. Şahsım adına video alıp bu kullanıcıların banlanmasını beklemekten yoruldum ve genie'lerden çok çok fazla zarar ettim. Artık genie kullanmayarak aktif oynayabildiğim süre zarfında karakterimi güçlendireceğim. Umarım oyunumuz temiz bir hale gelecektir, umutlarımızı boşa çıkarmayın lütfen

Junior Member
    Ben Cheat Reports bölümünde son zamanlarda bişeylerin yanlış ilerlediği yönündeyim. Gereken inceleme yapılacaktır deniyor, tamam bunu anlıyorum. Bekliyoruz bekliyoruz ama hiçbir işlem yapılmıyor. Bariz makro olduğu videoda ve ksclerde açıkça belliyken inceleme yapılacak bişey de yok ortada. Bu şekilde 10 defa konu açtım. Hiçbirine işlem yapılmadı. En son twitch yayıncılarından birisi slotları gezerken reportladığım kişilerden birinin hala aynı yerde makrosuz kastığını, onun da report ettiğini gördüm. Bu şekilde gereken işlemler yapılmayınca Cheat Reports bölümüne olan güvenimiz sarsılıyor. Artık birilerini de report edesimiz gelmiyor, amaaan diyip geçiyoruz...