Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Samimi iseniz

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad

Samimi iseniz

Yönetim oyuncuların beklediği güncellemeler hakkında bir tutum sergilemesi gerek artık;
    Farm slotları ve görevlerin temassız düzenlemeleri veya farmda adalet vs gibi.
    JR,BDW bugları gibi.
    Genie hakkındaki ciddi problemler gibi.
    İllegalin olmaması durumu bu oyun için tutarlı bir söylem olmaz lakin illegaliteye bulaşan insanların tekrardan geri gelmemesini veya bellirli bir zaman diliminden sonra geri dönebilmesini sağlıyacak bir yaptırım gibi ne maden kaldı ne etkinliği kaldı bıraktı hala memnunmuşsunuz gibi bu tutumu göstermiyorsunuz getirmiyorsunuz.
    Kimse sizden bulcan bilmemnesinin isminin gözükmemesi için güncelleme getirilmesini beklemiyor.
    Bu şuna benziyor şehit haberi var ya bırakın şehitleri benim kapımın önünde logar kapağında bilmemne belediyesi yazmıyor demeye benziyor.
    He biz bildirdik yapılmıyor diyorsanız samimi iseniz verin bize bir mail adresi mgame için yığalım oraya maillerimizi.
    Benden paramı alıyor musunuz ? alıyorsunuz kendiniz birşeyleri değiştirebiliyor musunuz e değiştiremiyorsunuz ebize bir yol gösterin o zaman bunu yapabilirsiniz ancak gibisinden tekrardan söylüyorum benim paramı çalıştığım emeğimi alıyorsunuz.
    Bir oyun sadece pk alanında rr2 yapmak değildir.

Juradi etkinliği can sıkıcı oluyor evet. Genie için en azından ts basma özelliği getirilebilir ama sanırım acıklama yapmışlardı gmler biz talepte bulunduk diye öyle hatırlıyorum hatta baya eski bi açıklamaydı magic hammer ve ts basma özelliğini getirtmek için talepte bulunduklarını söylediklerini hatırlıyorum.

Yani söylediklerine göre bir çok şeyi zaten iletiyolar ama arada bi tepki olmadığı için (örnek cash fiyatları için sabitleme yapılması üzerine istekte bulunup fiyatların pahalı olduğunu söyleyip her ay 2 kez ırk basan insanlar olduğu için) bir şey yapılmıyor malesef.Bende olsam bende yapmam

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by carlsberg22022 View Post
    Juradi etkinliği can sıkıcı oluyor evet. Genie için en azından ts basma özelliği getirilebilir ama sanırım acıklama yapmışlardı gmler biz talepte bulunduk diye öyle hatırlıyorum hatta baya eski bi açıklamaydı magic hammer ve ts basma özelliğini getirtmek için talepte bulunduklarını söylediklerini hatırlıyorum.

Yani söylediklerine göre bir çok şeyi zaten iletiyolar ama arada bi tepki olmadığı için (örnek cash fiyatları için sabitleme yapılması üzerine istekte bulunup fiyatların pahalı olduğunu söyleyip her ay 2 kez ırk basan insanlar olduğu için) bir şey yapılmıyor malesef.Bende olsam bende yapmam
    E tabi aynı rakamlarda cash satışı yapıyorsa firma neden yapsın ki bende yapmam.
    Çıkaralım aracıyı aradan tepki göstermedikçe oyun git gide daha kötü bir hal alıyor nttgame in iletmesi birşeyi değiştirmiyor

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Mevcut hata listesinde yer alan durumlar için çalışmaların sürdüğünü söylemek yanlış olmayacaktır. Bunu yaparken oyuna ek güncellemeler getirmek oldukça normal bir durumdur.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Mevcut hata listesinde yer alan durumlar için çalışmaların sürdüğünü söylemek yanlış olmayacaktır. Bunu yaparken oyuna ek güncellemeler getirmek oldukça normal bir durumdur.
    Peki hocam,
    kendini bizim yerimize bir koyun isterseniz örneğin jr bugu kaç yıldır var(kaldıki modlarda bizim gibi oyuncu nasıl bu yorumu yapabiliyosun anlamıyorum) ?
    Lafa gelince 15-16-17-18.yılımızı kutluyoruz eee icraate gelince nerede bu ?
    Bukadar yıl geçtikden sonra üstüne yeni buglar da eklenince kusura bakmayın dostum bize çalışılma yürütülüyor diyemez kimse.
    Bukadar yıl geçti yeni serverlar bile 2. yıllarında yanılmıyorsam.
    Bu bug öncesindede vardı ama 2 yıldan hesab edelim 2yılda knight online ı oturup tekrardan yazarsın bizde oyun dünyasını kaç yıldır takip ediyoruz bırakın bişeyleride bilelim ve kusura bakmasın kimse bir çalışılma yürütülüyor lafını kaale alamıyorum ve bizlerin parasını alan gmler bizlere bir yol göstermesini talep etmek "bu oyun bozuk" demek bizlerin hakkıdır hakkımızı teslim edin ve bize bir yol gösterin!!!!

Senior Member
    mutluluk ne derseniz altar 3 e pazar günü presiz tekte girmesi derim

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Belki sizin için önemli olmayabilir ama oyundaki en önemli hatalardan birisi de metin hatalarıdır. Bugüne kadar diğer hatalara öncelik verildiği için bunun üstüne pek düşülmüyordu ancak son güncellemelerde artık metin hatalarının da hızla düzeltildiğini görüyoruz.

Bekleyen hata düzenlemeleri hakkında çalışmalar devam ederken metin hataları neden düzeltiliyor demek çok mantıklı değildir. Küçük ya da büyük hatalar olsun hepsinin düzeltilmesi gerekiyor ve bu konuda çalışmalar son sürat devam ediyor.

Not :

therobbery7

Üstteki postunu sildim, bunun öncesinde silinen bir postun veya bir konun bulunmamaktadır. Eğer bu şekilde insanları yanlış yönlendirmeye devam edecek olursan ilk postunda forum hesabın süresiz olarak kapatılacaktır.
    Last edited by ScORp_LiON; 03-28-2021 at 01:22 PM.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Açtığın konuya cevap verildi. Başka bir konuya çok alakasız bir şey yazıyorsun ve silineceğinin farkındasındır sanırım. Başka konular altında başka şeyler konuşmuyoruz. Açtığın konu zaten orada duruyor, açtığın konuyu okumuyorsun en azından linkteki bu konuyu okuyarak cr raporlarının silinmediğini bir süre sonra arşive kaldırıldığını okuyabilirsin.

Konuyu dağıttığın için bu postlar kısa süre içinde silinecektir.
    Sizi anlıyorum fakat benim anlayamadığım şey şu madem incelendi ve arşive taşındı şikayet ettiğim kişiye neden işlem uygulanmadı. Bu konuda beni aydınlatabilir misiniz?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by therobbery7 View Post
    Sizi anlıyorum fakat benim anlayamadığım şey şu madem incelendi ve arşive taşındı şikayet ettiğim kişiye neden işlem uygulanmadı. Bu konuda beni aydınlatabilir misiniz?
    O K U M U Y O R S U N

tek sorun bu.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Belki sizin için önemli olmayabilir ama oyundaki en önemli hatalardan birisi de metin hatalarıdır. Bugüne kadar diğer hatalara öncelik verildiği için bunun üstüne pek düşülmüyordu ancak son güncellemelerde artık metin hatalarının da hızla düzeltildiğini görüyoruz.

Bekleyen hata düzenlemeleri hakkında çalışmalar devam ederken metin hataları neden düzeltiliyor demek çok mantıklı değildir. Küçük ya da büyük hatalar olsun hepsinin düzeltilmesi gerekiyor ve bu konuda çalışmalar son sürat devam ediyor.
    10 gündür oyunu oynuyor olsam dediğinizde haklısınız her hata düzeltilmeli derdim.
    Bakın bu oyunda jr bugu kaç yıldır var yeni serverlarla gelmedi bu bug.
    Bize tutupda çalışmalar devam ediyor değil son sürat diyorsunuz sene 2021 bilmem kaçıncı yılımız diyorsunuz ben şahsen bir sürat göremiyorum.
    Mgame artık burayı önemsemeli insanların parasını alıyorsa uygun oyun ortamı sunmalı yönetimin diretmesi yetmiyor ise tepki bizden gelmeli.