Results 1 to 4 of 4
    Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad

Bakımda büyük ihtimal gelecek olan önemli güncelleme

SteamKO'ya son bakımda clanlarla ilgili böyle bir güncelleme geldi. Büyük ihtimal bu bakımla Usko'yada gelecek bu güncelleme.

- Web sitesi sıralama listesi Ladder Puanı kazanan klanlara göre gözükecek şekilde ayarlanacaktır. (Web sitesi en kısa sürede bu duruma göre güncellenecektir.)
    - Oyun içi ranking bölümüne "Knights Of Felankor" başlığı eklenmiştir. Başlık en fazla ladder puanına sahip klanları sıralayacaktır.

http://www.nttgameonline.com/knight/tr/ranking/clan

Bu şu anlama geliyor. Artık bastım NP'yi yaktım kolluğu devri bitiyor. Hangi clan daha çok PK atıyorsa sıralama ona göre olacak. O kadar R1 clanın arasında A5 bir clan bile ilk sıraya oturabilecek. Pasif clanlar listeden yok olup gidecek.

Güncellemede biraz eksik yazılmış sanki sadece web sitesinde bu durum geçerliymiş gibi ama oyunada aynı şekilde yansıyor.

Güzel düşünülmüş bir güncelleme. Kimler vesile olduysa tebrik ederim

Edit: Kolluğa etki etmiyormuş sadece bayraklarda gözüküyorlar. Mesela şu an Pathos'ta human tarafında WALHALLA clanı A5 bir clan olmasına rağmen bayraklarda 1. sırada. Server genelinde de en çok PK atan clan şu an. Bence bu yanlış olmuş Kolluğuda yanması lazımdı. Hatta kolluğu yanan veya ilk 10'a giren clanlara ek bonus gelmesi lazım bence fake sunuculardaki gibi Umarım ileride o da olur. Şu anki hali bile çok iyi.
    Last edited by IMcihanMI; 03-24-2021 at 08:45 PM.

Senior Member
    Öyle olması gerekiyor zaten. Bir sürü kişi yüzükte 20-25m NP li char alıp clana basıp rankta zirveye tırmandı ilk 10 a. Bu da saçmalığın önde gideni idi. Şimdi fildir fidir aktif char alacaklar clana PK atıp zirveye çıkmak için. Mage clanları kesin göbek atar bu patch bu şekilde gelirse. Clana NP char satın alıp da basanlar o patch gelirse günü rakı-peynir ile geçirecek.

Senior Member
    Nickname
    IYOLDAS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    CUMHURiYET
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad

Quote Originally Posted by IMcihanMI View Post
    SteamKO'ya son bakımda clanlarla ilgili böyle bir güncelleme geldi. Büyük ihtimal bu bakımla Usko'yada gelecek bu güncelleme.

- Web sitesi sıralama listesi Ladder Puanı kazanan klanlara göre gözükecek şekilde ayarlanacaktır. (Web sitesi en kısa sürede bu duruma göre güncellenecektir.)
    - Oyun içi ranking bölümüne "Knights Of Felankor" başlığı eklenmiştir. Başlık en fazla ladder puanına sahip klanları sıralayacaktır.

http://www.nttgameonline.com/knight/tr/ranking/clan

Bu şu anlama geliyor. Artık bastım NP'yi yaktım kolluğu devri bitiyor. Hangi clan daha çok PK atıyorsa sıralama ona göre olacak. O kadar R1 clanın arasında A5 bir clan bile ilk sıraya oturabilecek. Pasif clanlar listeden yok olup gidecek.

Güncellemede biraz eksik yazılmış sanki sadece web sitesinde bu durum geçerliymiş gibi ama oyunada aynı şekilde yansıyor.

Güzel düşünülmüş bir güncelleme. Kimler vesile olduysa tebrik ederim

Edit: Kolluğa etki etmiyormuş sadece bayraklarda gözüküyorlar. Mesela şu an Pathos'ta human tarafında WALHALLA clanı A5 bir clan olmasına rağmen bayraklarda 1. sırada. Server genelinde de en çok PK atan clan şu an. Bence bu yanlış olmuş Kolluğuda yanması lazımdı. Hatta kolluğu yanan veya ilk 10'a giren clanlara ek bonus gelmesi lazım bence fake sunuculardaki gibi Umarım ileride o da olur. Şu anki hali bile çok iyi.
    Açıkcası Bu güncelleme bana ve clanıma çok zararı olacak bir güncelleme ama kesinlikle olması gereken bir güncelleme, oyunda maalesefki uzun yıllardır durum buydu bizde ona ekip olarak hazırlık ve düzenleme yaptık planlarımızı ona göre yaptık . Bütçemizide hatta ona göre planladık bu işten zarar görecek olsamda Baştan sona olması gerekenin bu olduğunu söylemeliyim.

Keşke daha önce geleydi

Olympia - (CUMHURiYET - AKATSUKI) tam DESTEK.
    Last edited by Devrim_Mehmet; 03-25-2021 at 12:06 AM.

Senior Member
    Nickname
    IYOLDAS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    CUMHURiYET
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    Öyle olması gerekiyor zaten. Bir sürü kişi yüzükte 20-25m NP li char alıp clana basıp rankta zirveye tırmandı ilk 10 a. Bu da saçmalığın önde gideni idi. Şimdi fildir fidir aktif char alacaklar clana PK atıp zirveye çıkmak için. Mage clanları kesin göbek atar bu patch bu şekilde gelirse. Clana NP char satın alıp da basanlar o patch gelirse günü rakı-peynir ile geçirecek.
    Umarım bu güncelleme gelir. Ve Daha Çok Rekabet ve Aktiflik Üzerinde Durulur. Mageler hususunda kesinlikle katılıyorum ben magelerin üzerinde o kadar durmayan bir ekip yönetiyorum şu anda. Bu iş bize Mage team ihtiyacı doğuracak.

Mage TEAM ARANIYOR