Results 1 to 4 of 4

Exclamation Karakter Giriş Ekranında Dc Sorunu.

Merhabalar,

Vega serverinde farklı zamanlarda açtığım 2 hesabım var. Bugün RamsesTheBack isimli karakterime giriş yapmayı denediğimde oyuna giriş ekranında dc yeme sorunuyla karşılaştım. Daha sonra diğer hesaba ait Merry adlı karakterime de giriş yapmayı denediğimde aynı problemle o hesapta da karşılaştım. Yardımlarınızı rica ediyorum.

1. Hesap - RamsesTheBack - Karus
    2. Hesap - Merry - Human

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Eğer tek hesap girmeye çalışıyorsanız ve karakter seçim ekranında disconnect hatası alıyorsanız;

Dns ayarlarınızı değiştirin. 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD yönetici olarak çalıştırıp gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştirin.

Olmaz ise, modeme reset atın ve 2-3 patch oyunu geriye alıp, yamanın tekrar kurulmasını sağlayın.

Eğer sorun devam ederse, İnternet sağlayacınızı arayın ve bağlantınızın sıfırlanarak IP değişikliği talebinde bulununuz.

Oyuna hiçbir zaman aynı anda 2 karakterle girmeye çalışmadım. Karakterlerden birinde dc problemi yaşadığımda sorunun ne olduğunu belki anlarım diye diğer karakterle giriş yapmayı denedim ve aynı sorunla karşılaştım. Ve hata aldıktan sonra küçük bir araştırma yapıp bahsettiğiniz çözüm önerilerini denedim. Fakat sorunum çözülmedi.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by 33r_GYadbH9V View Post
    Oyuna hiçbir zaman aynı anda 2 karakterle girmeye çalışmadım. Karakterlerden birinde dc problemi yaşadığımda sorunun ne olduğunu belki anlarım diye diğer karakterle giriş yapmayı denedim ve aynı sorunla karşılaştım. Ve hata aldıktan sonra küçük bir araştırma yapıp bahsettiğiniz çözüm önerilerini denedim. Fakat sorunum çözülmedi.
    Genel olarak modemi resetlemek sorunu çözüyor fakat sorunun devam ettiğini belirtmişsiniz. Acaba mümkünse mobil veri ile giriş yapmayı deneme şansınız bulunuyor mu?

Tags for this Thread