Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member
    Nickname
    IYOLDAS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    CUMHURiYET
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 01BilgeKagan View Post
    Devrimci başkan yanındayız, Tunceli seninle xd
    Teşekkür ederim ilginize, lakin konuyu siyasi mentaliteye veya alay konusu olacak doğrultuya taşımayalım lütfen konum gümlesin istemiyorum. Talebim birçok kişinin talebi ve sesimiz duyulsun istiyorum bunun içinde bazı kurallara uymak gerekiyor

Junior Member
    Quote Originally Posted by Devrim_Mehmet View Post
    Merhabalar,

1 - RoyalOrder olarak üstten geçen UZUN SARI ŞERİTLİ yazıları biliriz hepimiz, inanın o kadar bu husustan rahatsız olan oyuncu varki bende kral olarak bu -rahatsızlıktan rahatsız- olacak düzeye geldim. Ricam Sadece bir if komutu kadar basittir oyuncu(Kralı blocklayanlar göremesin) pm block listemde ise royalorder kapansın. Bu husus gerçekten çok önemli. O kadar çok şikayet varki bu hususta destekleyen arkadaşlar çok olacaktır diye umuyorum.

2 - Kralın Report yetkisi üzerine; takdir edersiniz ki Irkının çoğunluğunu sağlamak 10 clandan sadece 1 clana ve o clanın sadece adayına nasip oluyor -eski serverlar için rekabet minimal olsada-(bu sitem bugün gelen güncellemeyle ilerleyen dönemlerde anlamsız kalacak artık rekabet her SERVER'da . ) oyun için gerekli olduğuna inanıyorum bu denli desteğe sahip üyelerin en azından report taleplerinin CR 'den daha öncelikli olması gerektiği inancındayım. Krallık rekabetine giren oyuncular genelde oyunda bu yetkiyi hakkıyla kullanmak isteyen ve oyundaki macro ve hilecilere yönelik genel olarak tavır alan kullanıcılar oluyor ki aksi durumda pek mümkün olmayacaktır diye düşünüyorum, lakin talebim son yetkinin yine Yönetimde olması sadece taleplerin bir adım öncelikli olması üzerine.

3 - Prize Komutu üzerine tekrar prize atılabilmesi için minumum 1 dakika geçmesi gerekliliği

4 - Krallığı Veto etme talebi geldiğinde ilgili Senatörlerin ve o anki kralın mail yoluyla uyarılması. Ve oyuna girdiği anda Letter'den bu hususta ilgili 10 kişinin mesaj alması. Ayrıca Seçim Memuru NPC'si Roben Daha Detaylı ve açıklayıcı seçeneklere sahip olmalı, Ne kadar basit arayüze sahip olsada insanlar oy kullanırken hala problem yaşayabiliyorlar Özellikle, Krallık Veto işlemlerinin daha bilgilendirici ve detaylı olması gerektiğine inanıyorum bir nebze sadece;

5 - Ayrıca Krallık şu anki durumu ile hiçbir fonksiyona sahip değil, 9 server 2şer ırk toplamda 18 oyuncu mevcut. Bu sistemin biraz etkisini ve talebini artırmak adına, bu 18 kişiye GM'lerle NTTGAME Discordu üzerindeki permlerin tekrar verilmesi müsait olan online gmlere en azından krallık süresince 1 defa görüşme talep etmesi halinde mümkün kılınmasını talep ederim. Bu hem Serverları hakkında Yönetimin Daha fazla bilgi sahibi olmasını, hemde yöneticilerle oyuncular arasındaki o uzun ve yokuşlu yolculuğu bir nebze olsun kısaltabilir...

Saygılarımla IYOLDAS (CUMHURiYET&AKATSUKI) - OLYMPIA
    MADDE1:
    Yakın zamanda IU larla ilgili çalışma yapmışlardı. Bence bu söyledini yapmaları cok zor birşey değil. Arkadaşlar arka sırada kalan bir düzeltme olur deselerde, çalışan sayısı sanırım NTT de 3 kişi değildir.

MADDE2:
    Report olayı keşke her oyuncuda olsada GM ekibi sürekli kontrol etse. Yeni serverlerde herkez report ederse 1000+ istek gelebilir, o yüzden
    dediğin gibi kral da veya kral clanının tamamında veya ilk 10 clanın, clan başkanlarında bu yetkinin ciddiyeti arttırılabilir.

MADDE3:
    Bu konuya sonuna kadar katılıyorum. Clan kasası boşaltmak adına, Örneğin 400m noah ı bir karakterine gönderip, hızlıca Ctrl+V yaparak önceden hazırladığı karaktere 999k göndererek, önceki gönderdiği 400m in üstünü kapayabiliyor. (yukarıdan eski gönderilen 400m hızlıca silinip, yerine 999k gönderdiği arkadaş çıkıyor. 400m gönderilenin sadece ismi gözüküyor, giden para görünemeden yeni yazı çıkıyor gibi..)

MADDE4:
    Knight Türkçe modunda açıldığında da Vote mi yazıyor hala bilmiyorum ama ben bile oy verirken hala karıştırabiliyorum.
    Belki yazılar Türkçeleştirilebilir. Bir husus daha var, OY kullanma dönemi kısa bir süre, Karakter infosu ile ilgili okadar güncelleme değişiklik geliyor. Oy kullanan kişinin kime oy kullandığı karakter infoda kısa süre gözükebilir mesela böylelikle şüphe ve tartışma konuları biraz olsun azalmış olur.

MADDE5:
    Malesef ki artık kral arkadaşlardan pek çekinen kitle kalmadı. Ben bizzat bir slotta, Mouse Macro açmış bir kişinin, sen kimsinki 5m para yolla da hadi işine bak. Yürü git vb.... kelimeler kullandığına şahit oldum.
    Yani yoğun emek veriyorsun kendi oyununu dahi oynayamıyorsun, +3 iron bowlu arkadaş gelip sana posta koyuyor ve sen gerçekten hiçbirşey yapamıyorsun.
    Perm olayınada katılıyorum. Yoksa bu oyuncuların sayısının daha da çoğalacağı kanaatindeyim.
    Last edited by NightOwl; 03-27-2021 at 12:47 AM.

Senior Member
    Nickname
    IYOLDAS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    CUMHURiYET
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kygszcan View Post
    MADDE1:
    Yakın zamanda IU larla ilgili çalışma yapmışlardı. Bence bu söyledini yapmaları cok zor birşey değil. Arkadaşlar arka sırada kalan bir düzeltme olur deselerde, çalışan sayısı sanırım NTT de 3 kişi değildir.

MADDE2:
    Report olayı keşke her oyuncuda olsada GM ekibi sürekli kontrol etse. Yeni serverlerde herkez report ederse 1000+ istek gelebilir, o yüzden
    dediğin gibi kral da veya kral clanının tamamında veya ilk 10 clanın, clan başkanlarında bu yetkinin ciddiyeti arttırılabilir.

MADDE3:
    Bu konuya sonuna kadar katılıyorum. Clan kasası boşaltmak adına, Örneğin 400m noah ı bir karakterine gönderip, hızlıca Ctrl+V yaparak önceden hazırladığı karaktere 999k göndererek, önceki gönderdiği 400m in üstünü kapayabiliyor. (yukarıdan eski gönderilen 400m hızlıca silinip, yerine 999k gönderdiği arkadaş çıkıyor. 400m gönderilenin sadece ismi gözüküyor, giden para görünemeden yeni yazı çıkıyor gibi..)

MADDE4:
    Knight Türkçe modunda açıldığında da Vote mi yazıyor hala bilmiyorum ama ben bile oy verirken hala karıştırabiliyorum.
    Belki yazılar Türkçeleştirilebilir. Bir husus daha var, OY kullanma dönemi kısa bir süre, Karakter infosu ile ilgili okadar güncelleme değişiklik geliyor. Oy kullanan kişinin kime oy kullandığı karakter infoda kısa süre gözükebilir mesela böylelikle şüphe ve tartışma konuları biraz olsun azalmış olur.

MADDE5:
    Malesef ki artık kral arkadaşlardan pek çekinen kitle kalmadı. Ben bizzat bir slotta, Mouse Macro açmış bir kişinin, sen kimsinki 5m para yolla da hadi işine bak. Yürü git vb.... kelimeler kullandığına şahit oldum.
    Yani yoğun emek veriyorsun kendi oyununu dahi oynayamıyorsun, +3 iron bowlu arkadaş gelip sana posta koyuyor ve sen gerçekten hiçbirşey yapamıyorsun.
    Perm olayınada katılıyorum. Yoksa bu oyuncuların sayısının daha da çoğalacağı kanaatindeyim.
    Desteğiniz için teşekkür ederim.
    Last edited by NightOwl; 03-27-2021 at 12:47 AM.

Junior Member
    Bahse konu tavsiyeler son derece mantikli olup, oyun kalitesinin artmasinda olumlu katkida bulunacagina inaniyorum. Herkese kaliteli ve huzurlu oyunlar dilerim.

Senior Member
    Nickname
    IYOLDAS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    CUMHURiYET
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by auslanderer View Post
    Bahse konu tavsiyeler son derece mantikli olup, oyun kalitesinin artmasinda olumlu katkida bulunacagina inaniyorum. Herkese kaliteli ve huzurlu oyunlar dilerim.
    Desteğiniz için teşekkürler.

Senior Member
    Nickname
    IYOLDAS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    CUMHURiYET
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Dede201 View Post
    Bence bu talepler tarafımca uygundur. Bu konular gözden geçirilmesini şiddetle öneriyorum.
    desteğiniz için teşekkürler.

Senior Member
    Nickname
    Watlern
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    PARS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Destekliyorum ++

Senior Member
    Nickname
    IYOLDAS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    CUMHURiYET
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Watlern View Post
    Destekliyorum ++
    Desteğin için Teşekkürler Watlern <3

Junior Member
    Oyunun oynanabilirliğini daha da ileriye taşıyacak bu öneriler umarım yapımcı firma tarafından göz önüne alınır.

Teşekkürler

Senior Member
    Nickname
    IYOLDAS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    CUMHURiYET
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kym201 View Post
    Oyunun oynanabilirliğini daha da ileriye taşıyacak bu öneriler umarım yapımcı firma tarafından göz önüne alınır.

Teşekkürler
    Desteğiniz için teşekkürler.