Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Junior Member

Hesabım Kısmına Girememe Sorunsalı

Siteye login olduktan sonra hesabım kısmı resimde görüldüğü gibi bugda kalmış şekilde görünüyor. Konu ile ilgili ticket atmak istediğimde giriş yapamamaktayım. Hesabıma otp kurup aktif etmek için hesabım sekmesine girmem gerekiyor. Ticket da atamadığım için konuyu buraya açmak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Gizli sekmede veya farklı bir tarayıcıda deneyin.

Junior Member
    Bütün her yerden tarayıcıdan telefondan girdim. Hesabım kısmına girmeyip, direk siteden atıyor.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Tarayıcı çerezlerini silip tekrardan deneyebilir misiniz?

Junior Member
    hiç bir şekilde hesabım sekmesine giremiyorum. kurduğum otp'yi aktif etmek içinde girmem gerekiyor o kısma. işin garibi ticket bile atamıyorum.

Junior Member

normalde sağ üst köşede forum nickimin yazması gerekiyor, o kısımda isim yeri boş. sadece çıkış kısmı görünmektedir.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Normal şartlarda çerezler silindiği taktirde böyle bir şey yaşanmaması gerekiyor fakat bu durumun devam etmesi halinde yarın gün içinde konuyu güncelleyebilirsiniz. Mevcut tarayıcınızın çerezlerini silebilir veya farklı bir tarayıcı üzerinden tekrar deneme yapabilir misiniz rica etsem?

Ayrıca lütfen deneme yaptığınız tarayıcıları da (opera,google,chrome vb) yazabilir misiniz?

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Normal şartlarda çerezler silindiği taktirde böyle bir şey yaşanmaması gerekiyor fakat bu durumun devam etmesi halinde yarın gün içinde konuyu güncelleyebilirsiniz. Mevcut tarayıcınızın çerezlerini silebilir veya farklı bir tarayıcı üzerinden tekrar deneme yapabilir misiniz rica etsem?

Ayrıca lütfen deneme yaptığınız tarayıcıları da (opera,google,chrome vb) yazabilir misiniz?
    bu account ile ilgili bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. çünkü başka bir hesaba girdiğimde böyle bir sorunla karşılaşmıyorum. bütün tarayıcılarla deneme yapılmıştır. Hesabım kısmına tıklayınca otomatik olarak oturum süresi dolmuştur diyip üyelikten atıyor. Ticket atabilmek için cash yükledim siteden, ticket bile atamıyorum. Bu arada otp şartı olmayan herhangi bir servera girebiliyorum ve bu üyelik ile foruma yazabiliyorum ama gel gelelim otp'yi siteden aktif etmek için hesabım kısmına giremiyorum.

not: tekrarlıyorum.. başka bir account ile girince bir sıkıntı yaşamıyorum. sadece bu account da sorun oluyor. Yarın bu konu hakkında dönüş yapılırsa çok sevineceğim. Uzun bir süre sonra tekrar başlayamamak, biraz tadımı kaçırdı. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Bahsettiğiniz işlemi dilerseniz ICS sitesinden yapabilirsiniz. (https://otp.nttgame.com/)

Ek olarak durumun kontrol edilmesi adına ekibe iletebiliriz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Bahsettiğiniz işlemi dilerseniz ICS sitesinden yapabilirsiniz. (https://otp.nttgame.com/)

Ek olarak durumun kontrol edilmesi adına ekibe iletebiliriz.

otp'yi siteden aktifleştirebildim. geriye tek sıkıntı, item kilit ve sosyal medya hesaplarını vs gibi şeyleri yapabilme kaldı. oyuna girip oynamaya başladım. dediğim gibi sadece hesabım kısmına girebilme sorunsalı kaldı