Results 1 to 5 of 5
    Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

İtem fiyatları Pahalı

Piyasa pahalılığından eski sunuculara başlayamıyoruz. Eskiden summon stafflardan 8 utc weapons box düşerdi piyasa dolar bazında dengeye gelirdi. Kısa bir süreliğine eski sunuculara tekrar getirilecek mi? Eski bir user olarak ifade edeyim dedim efendim..

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Daha önce bu yönde birçok konu oluşturdunuz ve tarafınıza cevaplar iletildi. Bir değişiklik olursa mutlaka duyuru paylaşılır, güncelleme notlarını takipte kalabilirsiniz.

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    8 ay önce açmıştım konuyu fakat oralıklı olmamışlardı. Belki bu sefer olabilirler. Zaten summon staff kutudan çıkıyor 10.000 TL ilk alayım kırdırayım düşüncesi de bende yok. Kıranlar oldukça item fiyatları dolar kuru üzerinden yeniden değerlenir ucuzlayınca alır oynarız düşüncesindeyim. Ayrıca piyasa düzelmesi lazım bu fiyatlardan alıp oynamak da mantıklı gelmiyor.

Senior Member
    Rosetta dışında başka bir serverde oynamayı düşünsen olmuyor mu bunu diretiyorsun ? Zamanında en çok +8 UTC itemi o serverde buluştu diğer serverlerde yok oralarda başlıyabilirsin . Diezde oynuyan birisi olarak kesinlikle desteklemiyorum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Artık lütfen bu konuyu açmaktan vazgeç. Şu an için bu konuda bir plan bulunmuyor, eğer bir gün değişiklik olursa duyuru yapılır ama umutlanmanı da tavsiye etmiyorum.

Daha önce de cevap verildiği için konu sonlandırılmıştır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.