Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
    Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Exclamation Cash Fiyatları Tl İle Olmalı! (Neler Oluyor)

Arkadaşlar biz ne yapıyoruz ALLAH aşkına ülkedeki durum ortadayken Millet bu oyunu oynuyor ve Cash fiyatları hala Dolar üzerinden şunları ülkede oynayanlar için ya TL üzerinden satışa sunun ya da belli bir fiyata sabitleyin yoksa bu hayatın (gerçek şartları) bu gidişat devam ederse bir çok kişiyi oyunu bırakmak mecburiyetinde kalacak.

Bugünkü Tarih itibariyle

1$= 8.07 TL

Umarım konum silinmez veya değiştirilmez Forumda bu tarz şeyler sıklıkla olduğu için bekleyip görelim

Bu konu ile ilgili 17817427 konu var. Konu kilit lütfen

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Dolar artıyor Nttgame'e suç buluyorsunuz. Sitemini yanlış yere yöneltiyorsun.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HappinesSolutioN View Post
    Bu konu ile ilgili 17817427 konu var. Konu kilit lütfen
    Demekki 17817427 tane konuyu görmezden gelen birileri var!

Quote Originally Posted by akoml View Post
    Dolar artıyor Nttgame'e suç buluyorsunuz. Sitemini yanlış yere yöneltiyorsun.

Kardeşim sitem değil bak şuanki güncel durum ile kişilerin alacağı cash bu gün sen 400cash'i atıyorum 35 36 Tl ye alırken yarın öbürgün senin 400cash alacağın fiyat 50 Tl olacak

şimdi sen Tl ile cash satarsan ve dersen ki 400cash atıyorum 20 tl 30 tl herneyse bu böyle devam edecek lakin senin her dalgalanma da alım gücün düşüyor.

Yani senin anlayacağın Nttgame ye suç bulmak yok sadece olması gereken yapılsın istiyorum

Sen diğer Oyunlarında cash gibi şeylerin Dolar üzerinden mi yoksa yerel para birimi üzerinden mi satılıyor sanıyorsun?

steam nasıl türkiye özel fiyat çekiyorsa hatta yeni çıkan oyunları bile türk oyuncuya göre ayarlıyorsa bize neden olmasın
    Bu oyunun en çok Türkiye de oyuncusu var bir gender change bile 800 cash bize özel bir fiyatlandırma yok indirimde yok sorsan YaBımCıya İleDDik derler
    Değerli nttgame yetkilileri lütfen ya indirim yapın yada fiyatlandırma hakkında çalışmalar yapın pus gerçekten çok pahalı durumda ve gördüğüm kadarıyla farmcılardan başka kullanan yok teşekkürler

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Keşke teknolojik ürünlerde sabit kur ile satılsaydı , güzel olmaz mıydı ? Saçmalıyorsunuz.

Registered Users
    Oyunun TL ile fiyatlandırılması zor görünüyor. Keza hem yapımcı hem de yayıncı şirketler Türk şirketleri değiller. Diğer yandan dolar bazında NPoint fiyatlarına baktığımızda yıllardır aynı fiyattalar. Tek değişen şey her sene daha da değersizleşen Türk Lirası.

Yaşanan bu yüksek kur dalgalanmaları oyuncunun alım gücünü muhakkak etkiliyor ama yukarıda bahsettiğim sebepler söz konusuyken her iki şirketin de doğrudan yerel fiyatlandırmaya gideceğini sanmıyorum. Neler oluyor kısmına gelince, ne yazık ki onun cevabını verecek taraf ticari şirketler değil

Senior Member
    Quote Originally Posted by hero1212 View Post
    Arkadaşlar biz ne yapıyoruz ALLAH aşkına ülkedeki durum ortadayken Millet bu oyunu oynuyor ve Cash fiyatları hala Dolar üzerinden şunları ülkede oynayanlar için ya TL üzerinden satışa sunun ya da belli bir fiyata sabitleyin yoksa bu hayatın (gerçek şartları) bu gidişat devam ederse bir çok kişiyi oyunu bırakmak mecburiyetinde kalacak.

Bugünkü Tarih itibariyle

1$= 8.07 TL

Umarım konum silinmez veya değiştirilmez Forumda bu tarz şeyler sıklıkla olduğu için bekleyip görelim
    Hocam bende TL üzerinden fiyatlandırma olmasını isterim ama mgame firmasının tl'nin ne durumda olduğu ile ilgilendiğini düşünmüyorum.

Bu dediğin şey ancak boykot ile olur ama onuda yapacak insan toplamazsın

Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by gurki View Post
    Keşke teknolojik ürünlerde sabit kur ile satılsaydı , güzel olmaz mıydı ? Saçmalıyorsunuz.
    Yahu neden saçmalayalım sen söylesene bana?

Bu oyun en çok hangi ülkede oynanıyor ve oyuncunun çoğu nerede yaşıyor? Türkiye

Bu Oyun sırf bu yüzden Türkiye'de Bürosu var mı yok mu ? Var

Şimdi STEAM gibi büyük bir Oyun Platformu Türkiye ye özel Fiyatlandırma yapıyor mu? Evet

Xbox dahi kendi özel uygulamalarını ülkemiz fiyatına göre yapıyor mu? Evet

Ve en önemlisi şuan dünyada oynanan ve Ligi olan Milyarları peşinden sürükleyen bir Oyun var L...L diye bu oyunun Türkiye Cash fiyatları ise şöyle

L...L Oyunda Bizm Oyun

16TL 400 Rp 40TL 400 Cash
    32 TL 840 Rp 80TL 800
    64 TL 1780 120TL 1200
    125 TL 3620 160TL 1600
    216 TL 6450 200TL 2000

Şimdi kardeşim ben sırf bunu yazdım diye haliylen birazdan forumdan ya ban yerim ya mesajım silinir

Şimdi saçmalayan sen mi yoksa bizmi oluyoruz ?

Bu oyunun çoğunu Türkler oynuyorsa ona göre Politika izlersin yukarıda ki örnekleri daha da çoğaltırım da Bana birşey olmaz nasılsa diyen birisin herhalde

Nacizane Fiyat Karşılaştırma yaptım umarım mesajım silinmez ya da düzeltilmez

almayın kardeşim. pus filan almayın. zaten ne kadar çok PUS alırsanız dolar üzerinden türkiye'nin cari açığı artıyor ve doların yükselmesini sağlıyor. oyunu oynayanlar %95 türk bize çekilen muamele buysa yarın yerli alternatifler çıkınca yav gelin indirim yaptık derler.