Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Senior Member

Abyss Town Atma Hk.

Durmadan en alt kata town atıp duruyor neden böyle bir şey oluyor . Nasıl bir güncelleme yedi de böyle oluyor. Sweep poiton kasayım az dedim dellendirdi

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Orada bir guard var vurunca town atıyordu heralde öyle bir güncelleme geldi.

Member
    Nickname
    LeaderPsycho
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    SultanS
    Race
    Karus
    Skeletona benzeyen yaratıga tıklıyorsun muhtemelen, onu seçmezsen towna atmaz...

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Dungeon Knight adlı yaratıklar size hasar verdikten sonra rastgele bir zaman diliminde towna gönderir.

Senior Member basardurgun1's Avatar
    Nickname
    Lostofworld
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    no clan
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    çok saçma güncelleme olmuş.

Moderator Testing Group Korvac's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Saçma mı olması gereken bir güncelleme mi çözemedim. Bu güncelleme geldiğinde oyunda aktif değildim, takip edemedim. Ne amaçla getirildi bu güncelleme? Genie ile afk farm yapanları engellemek için mi? Macro farm atanları engellemek için mi? Yoksa her türlü farm atanı engellemek için mi?

Gloom Hound görevi için gittim 2 kere towna yolladı beni. Terse kaçıyorum peşime geliyor. Yani neye göre towna atıyor? Ve neden Phantom slotunda öyle bir mob yok? Orada sorunsuz farm yapabiliyorsun.
    Düşüncemi belirteceğim fakat bu çok gereksiz ve yersiz bir çaba olacak; çünkü size söyleyeceğim her şey bunları kendilerine söylememize zaten gerek olmayan kişiler tarafından duyulacak.

J.J. Rousseau

Tamamiyle baştan savma bir güncelleme.

Yaratık kafasına göre vuruyor. Görev yapıyorsun geliyor vuruyor ama phantomlarda genie ile kasmaya devam ediyorlar çok saçma.

Senior Member
    Dostum MGame güncelleme tarzlarını öğrenemedin mi sen daha? Deneme- yanılma yönetimini uygularlar, fakat denemeden sonraki “ yanılma” kısmında kabul etmezler. Veya kabul ettiler, düzeltmezler.

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 01BilgeKagan View Post
    Dostum MGame güncelleme tarzlarını öğrenemedin mi sen daha? Deneme- yanılma yönetimini uygularlar, fakat denemeden sonraki “ yanılma” kısmında kabul etmezler. Veya kabul ettiler, düzeltmezler.
    yok yok mgame baya zeki oyunu genie online a çevirdi eslantta her yer genie delosta genie bırakılan yerlere dk koymamış sundriesi kaldırmış czden magic hammer droplarınıda aşırı derecede düşürdüğü için genie hammer alımıda uçmuştur müthiş yani manyak para kazanıyolar ya şuan hiç bir döneminde bu kadar para kazanmamıştır firma

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Magic hammer ve transformation scroll czde moblara eklendi peki bu sweeping potion neden eklenmiyor ? Mesela Ancient , Treant , Cardinal hobgobline eklene bilir özellikle solo farm yapanlar için güzel bir güncelleme olabilir.