Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26
    Senior Member ELFSANE's Avatar
    Nickname
    xELFx
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus

Draki kulesi ödül sisteminde değişiklik talebi

17 senedir KO oynayan birinden hepinize selamlar ve iyi oyunlar !
    Bildiğiniz üzere Oyunda Draki kulesi olarak adlandırılan bir zindan ve her ay sonu dağıtılan ödüller var...
    Bu ödüller şu anki sistemde ,kulenin 41 bölümünü en kısa sürede bitiren oyuncular arasında pay ediliyor.
    Ve hepinizin malumudurki bu ödüllerin dağıtılmasında,bu oyunu gerçekten zevk almak için oynayan insanlarla,oyun yönetimi tarafından bir haksızlık yapıldığı düşüncesindeyim.Benim tarafım zevk alma tarafı,ve ben bu zindana hergün sektirmesiz giriyorum.
    Şimdi bu ayda hemen hemen aynı şeyler olacak ve bazı insanlar mart ayının 31inde kulenin kapanmasına 1-2 saat kala illegal programlar kullanmak ve bazı arkadaşlarından edindikleri ödünç, +3 takılar +10 silah ve kıyafetlerle bu zindana sadece 1 kez girip,5-6 dk. skorlarını yapıp bu ödülleri alacaklar.Benim çarım şu an 83/7 lvl düzeyinde tüm takılarım +3, kıyafetlerim set item +8 ve 9 karışık,silahım krowaz +9,fakat tüm çabalarıma rağmen yapabildiğim skor malesef 9:36 ...çünkü legal oyunda bu böyledir.şimdiki sıralamam ise ancak 19.luk.Ama biliyorumki ayın 31 i bittiğinde ya ilk 100ün dışında kalıcam yada 60 ile 100 arasında biryerlerde...
    Ben mümkünse bu ödül dağıtım sisteminde mantıklı bir değişiklik talebinde bulunacağım...İsteyenin 1 yüzü vermeyenin iki yüzü hesabı...Umarım dikkate alınır.
    Şimdiki sistem : sadece 41 stagei en düşük kaç dakikada bitirdin?
    İstediğim sistem : 1- 41 stagei en düşük kaç dakikada bitirdin?
    2- 1 ay boyunca toplam kaç adet draki commander badge topladın?

Örnek verelim : sıralama 1- süre 8:38 / topladığı badge 45
    2- süre 8:45 / topladığı badge 56
    3- süre 6:01 / topladığı badge 3
    4- süre 6:02 / topladığı badge 5
    5- süre 5:59 / topladığı badge 1 gibi...

ilginiz için teşekkür ederim.
    Last edited by xMakhWelo; 03-21-2021 at 01:57 PM.
    Ok gibi doğru olsam,Yay ile atarlar beni
    Yay gibi eğri olsam,elde tutarlar beni
    Eğride aç görmedim,doğruda tok
    Elde kalır eğri Yay,
    Menzil alır doğru Ok.

Ödül sistemi güzel hilecilere yarıyor =)) Mage kısmına baktım hatta ilk 10 da isimler şunlar ( Mage1,Mage2,Mage3,mage4,Huui1,Hui2) gibi bunlar tek kişinin ve her ay aynı şekilde başka hesap açıp sıra ile bütün sıralama ödüllerini topluyor. Mavi kutu kaldırıldı Kutu da kaldırılsın ilk 10 sıralamasından .

Nickname
    xELFx
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CehennemZebanisi17 View Post
    Ödül sistemi güzel hilecilere yarıyor =)) Mage kısmına baktım hatta ilk 10 da isimler şunlar ( Mage1,Mage2,Mage3,mage4,Huui1,Hui2) gibi bunlar tek kişinin ve her ay aynı şekilde başka hesap açıp sıra ile bütün sıralama ödüllerini topluyor. Mavi kutu kaldırıldı Kutu da kaldırılsın ilk 10 sıralamasından .
    kutuları kaldırmak çözüm değil güzel kardeşim tabiki bu oyun bazı ödüller dağıtıcak ama adil olması benim dediğim sistemle olur.destek verdiğin için teşekkürler.
    Elde kalır eğri Yay,
    Menzil alır doğru Ok.

Senior Member
    O itemler ile 9küsür yapıyorsanız ödül verildiğine şükredin hocam.

Nickname
    xELFx
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    O itemler ile 9küsür yapıyorsanız ödül verildiğine şükredin hocam.
    tam olarak ne demek istediğini anlayamadım ...
    Elde kalır eğri Yay,
    Menzil alır doğru Ok.

Senior Member
    Mevcut ödül sistemi revize edilebilir.

Senior Member
    Tavsiyen güzel ama badge konusunu pek destekleyebiliceğimi düşünmüyorum . Premiumsuz olarak 1 kere sıralama için full sc geri kalan 29 gün expi için giriyorum görevden 30 adet badge geliyor ama premium olmadığından 1 yada 2 adet mobdan badge alabiliyorum .

Nickname
    xELFx
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JETONNNNNNN View Post
    Tavsiyen güzel ama badge konusunu pek destekleyebiliceğimi düşünmüyorum . Premiumsuz olarak 1 kere sıralama için full sc geri kalan 29 gün expi için giriyorum görevden 30 adet badge geliyor ama premium olmadığından 1 yada 2 adet mobdan badge alabiliyorum .
    Güzel kardeşim,premiumların amacı zaten oyunda avantaj sağlamak demek değilmidir? Buna zaten bir itirazın olmamalı...
    Sen zaten 30 badge toplarsan,diğer günlük girmeyen çarlardan zaten önde olacaksın,ama bu sistemde dediğim gibi,illegal program kullananlar ve ödünç item alabilenler kazanıyor.
    Elde kalır eğri Yay,
    Menzil alır doğru Ok.

Senior Member
    özellikle eski sunucular da draki son 2 saat kala 20-30 hesap ile serverlarda draki yapıp 1-2-3 ne olursa kutuları alıyorlar dikkat cekmemek ıcın de son 2 saat de yapıyorlar örnek veriyim olympia da 60. sıradayken draki bitmesıne son 2 saat kalmış 60 dan 97 sıraya geliyorum yada sıralamaya gıremıyorum mage koxp hesaplar ile seri şekilde 5-10 dk da hepsini takır takır sokup bitiriyorlar cok üzücü bir durum

Nickname
    xELFx
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by warordie1234 View Post
    özellikle eski sunucular da draki son 2 saat kala 20-30 hesap ile serverlarda draki yapıp 1-2-3 ne olursa kutuları alıyorlar dikkat cekmemek ıcın de son 2 saat de yapıyorlar örnek veriyim olympia da 60. sıradayken draki bitmesıne son 2 saat kalmış 60 dan 97 sıraya geliyorum yada sıralamaya gıremıyorum mage koxp hesaplar ile seri şekilde 5-10 dk da hepsini takır takır sokup bitiriyorlar cok üzücü bir durum
    işte bunu 30 gün boyunca tekrarlayamayakları için,+ badge sistemi getirilmeli...
    Elde kalır eğri Yay,
    Menzil alır doğru Ok.