Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by doltard_1 View Post
    Cruel enigma havoc gibi moblarin olduğu yere bowl tarafından giriş yapmak için npcler var . Bazı oyuncular bunun yanında öldüğünde sağ tıklayıp bunu ekranda açıp townda doğup bu confirme basmak suretiyle tekrar olduğu yere isinlaniyor mesala bu bug degilmidir . Bunu kullanda ceza alması gerekmezmi . Ntt kurallarına göre ceza verilir yaziyor
    Bunu kanıtınız ile birlikte sunduğunuzda gerekli inceleme mutlaka yapılır.

Senior Member NeverFree's Avatar
    Oyunun kapatamadığı her bug

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kardeşim oyun diyor ki yapmıcaksın bu kadar basit neden sorguluyorsun? düzeltilene kadar bu hata yapmıcaksın abi oyun sahibi sana diyo yapmıcaksın sen diyosun neden yapmıcam bu benim hakkım , oyun sahibi hayır senin hakkın değil bu yasak bir şey diyor sen diyorsun yasak olması saçma. Bi kural varsa ona uyun bir özellik varsa oyunda o özelliğe göre oynayın sorgulamak boş boş konu açmak çok saçma . Sen orda 30 dakika 15 kişiyi esir tutacaksın ve ceza almayacaksın . Aynen .

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Bunu kanıtınız ile birlikte sunduğunuzda gerekli inceleme mutlaka yapılır.
    Merhaba
    Kanıtlarla beraber cr bölümüne konumu açtım ama malesef reportlanan kişi hala oyunda

Senior Member
    Quote Originally Posted by xMakhWelo View Post
    * (1) Oyun veya hizmet hatalarını kullanarak diğer üyelere zarar vermek veya bir kazanç sağlamak.

Bahsettiğiniz durumlarda sağlanan bir kazanç veya diğer üyelere zarar verilmesi söz konusu değildir. Kurian,Slide vs. durumların zaten cezası bulunmaktadır.

Altar vermedi diye 3 gün banlamak çok abartı bir durum olduğunu söylemişsiniz, oyun açığını kullanarak karşıda bulunan 8 oyuncunun hakkını gasp etmiş oluyorsunuz. Fikirlerinizi düşüncelerinizi tabii ki belirtebilirsiniz, fakat ban politikasında tüm kurallar belirtilmiştir ve hepimiz bu kurallara hoşumuza gitsin veya gitmesin uymak zorundayız.
    Her şeyi geçtimde

buglu jr ve bdw de nova atıp rakibi kesen magelere ceza veriyor musunuz? benim vuramadığım adam bana avantaj sağlıyor bana vuruyor. oyun kazanıyor bu bug abuse değil midir?
    Bu madde nasıl karşı tarafın hakkını gasp etmek olmuyor? Ben adamı göremiyorum ama adam bana vuruyor. Hak adalet burada yok mu? Adamlar altar almaya çalışacağımız zaman novaları yağdırıyorlar ama biz göremiyoruz.