Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

OTP Kayıtlı Numaram Hk

13 yildir oynadiğim bir oyun kisa süreliğine ara verdim kaç kere ticket atmama rağmen kimse yardimci olmadi gene garibabin yüzü gülmedi
    15 şubat 2019 dan sonra ki kurala göre otp numarasi değişmeyecekmiş peki benim başim kel mi neden diğer insanlar ayni problemi yaşadiğinda yardimci oldunuz da benim sorunuma kimse yardimci olmuyor hem başimiza böyle saçma bi kural getirdiniz zorla serverlarimiza girmek için otp yaptirdiniz şimdide eski kullandiğim numarama ulaşamiyorum diyorum numarami değiştirin gerekli esn kodlari mevut onlarida vereyim diyorum ama direk mevcut olan kural yazilarini yoluyorsunuz yaziklar olsun gerçekten 13 senedir kafa yorduğum oyunun kurucularinin bana yaptiği yapacağiniz 2 şey var benim için ya telefon numarasini verin hat sahibi kullaniyorsa o numarayi ulaşayim yada numarami değiştirin diyorum otp numarasi değiştirilmiyor bilgi paylaşimi yapilmiyor deniliyor hep bi saçma sapan cevaplar veriliyor lütfen artik bi çözüm bulun ticket atmaktan gina geldi
    Last edited by DonJose; 03-19-2021 at 10:54 AM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba bu konudaki destek 31 Aralık tarihinde sona ermiş olup yaklaşık 4 ay boyunca tüm platformlardan duyuru yapılmıştır. İlgili duyuru linki aşağıdadır.

ICS Numara Değişimi Desteği İçin Son Tarih 31 Aralık

hocam merhaba. aynı sorunu yaşıyorum. çözebildiniz mi?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by messerschmitttt View Post
    hocam merhaba. aynı sorunu yaşıyorum. çözebildiniz mi?
    Selam,

Yukarıda arkadaşımın da belirttiği gibi bu konuda şartları sağlayan oyunculara verilen destek 31 Aralık 2020 tarihinde sona erdi. Dilerseniz telefon operatörünüz ile iletişime geçebilirsiniz. ICS/OTP sisteminde numara değişikliği yapmak için sisteme kayıtlı olan numaraya erişiminizin olması gerekiyor.