Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: maden hakkında

Senior Member basardurgun1's Avatar
    Nickname
    Lostofworld
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    no clan
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus

maden hakkında

solo slotların genie ile dolu olmasından kaynaklı tek olarak yapabildiğimiz tek item yarışı aktivitemiz maden oldu.

malum güncellemeden sonra maden bitti. güzel de oldu. fakat sorun şu ki, madenler günde 2m bile kazandıramıyor. kazanılan para da rpr ye gidiyor.

önerim olarak madenlerde saçma sapan potlar vs düşmesi yerine bireysel kullanılabilecek can't traded or sold kaynaklar vermesidir. gem life yerine scroll armor-scroll weapon ya da satılamayan bus, gem,kutu vermesi.

sonuçta bu golden m. kazması para ödemiş oyuncular için verilen hediyedir. şahsi görüşüm birine çöp bile vermeyen itemi hediye etmek ko tarihinde bir ayıptır.

katılıyorum +1

madenler herkesin her seviyenin kolaylıkla gerçekleştirebileceği bir aktivite olduğundan dropların iyileştirileceğini hiç sanmıyorum. Premıum bitince maden yapmayı bıraktım zira rpr 260k istiyor

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben çok yazdım madenle ilgili her konuya bir şeyler yazdım. Ama hiçbir zaman UMURLARINDA OLMADI... Mh dropları bitti nerdeyse dedim mh de atsın 3 5 tık yok opal safir kristal de atsın bari dedim tık yok. En son dedim madende premiumlu premiumsuz fark ediyor mu diye sordum ona bile bir tane gm zahmet edip de cevap vermedi. Hatta moradondaki pitman da hareketsiz olsun dedim ona da tık yok. Maden yapmayın diyorlar işte ne uzatıyorsunuz...

Junior Member
    öyle oturduğun yerden item yok dostum.

Quote Originally Posted by PURPLEEEEEE View Post
    öyle oturduğun yerden item yok dostum.
    Sonuna kadar haklısın

Senior Member
    Maden, legal playerlerin yararlanacağı şekilde düzenlenmelidir.

Senior Member basardurgun1's Avatar
    Nickname
    Lostofworld
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    no clan
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CehennemZebanisi17 View Post
    Sonuna kadar haklısın
    pazarda oturarak, slotta genie ile oturarak item kazanilmiyor mu? dayanıksız bir cevap olmuş.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by basardurgun1 View Post
    solo slotların genie ile dolu olmasından kaynaklı tek olarak yapabildiğimiz tek item yarışı aktivitemiz maden oldu.

malum güncellemeden sonra maden bitti. güzel de oldu. fakat sorun şu ki, madenler günde 2m bile kazandıramıyor. kazanılan para da rpr ye gidiyor.

önerim olarak madenlerde saçma sapan potlar vs düşmesi yerine bireysel kullanılabilecek can't traded or sold kaynaklar vermesidir. gem life yerine scroll armor-scroll weapon ya da satılamayan bus, gem,kutu vermesi.

sonuçta bu golden m. kazması para ödemiş oyuncular için verilen hediyedir. şahsi görüşüm birine çöp bile vermeyen itemi hediye etmek ko tarihinde bir ayıptır.
    Madenlerde bu droplarla bile çok fazla illegal kullanıcı var. Biraz iyileştirilmesi durumunda yıkarlar orayı. Trade edilemeyen gem ve kutuya da katılmıyorum. Şahıs onları kırdırdığında da içinden düşen eşyaları satabilecek.

Gold Fishing amacı nasıl WAR Flash ve EXP Flash kasmaksa, Golden Mattock'u da DC Flash kasma amaçlı düşünebilirsin. Yani son paragrafına hiçbir şekilde katılmıyorum.

Senior Member
    madende droplar leş olduğu halde illegaller cirit atıyor droplar artacaksa trade edilmeyecek şekilde artabilir ve madendeki illegali bitirecek yöntem çok basit npc marodondaki gibi hareket edecek marodondaki hareket ediyor lufer emc deki sabit bunun mantığı nedir ?