Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Lightbulb genie koşarken skill vuruyor mu

paramun slotlarını dönen sözde genieli warriorlar , koşarken 3skill atmakta

benim bildiğim genie önce mobun yanına gider durur , sonra skill vurur

aylardır macrocu charlara neden işlem yapılmıyor ?

macro bile değil genie altı koxp , kitlenmiyolar çünkü ,macro olsa kitlenirlerdi arada bir

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Paramun, Brahman türündeki moblar lighting efekti çıkardığında vurduğu kişi kilitlenmeli evet. Efekt çıktığı halde kilitlenmiyorsa TPT. Bu tür spotlarda (Paramun, Golem, Deru, Harpy) kasanların hiçbir şekilde genieyi saf kullandığını düşünmüyorum. Altında mutlaka bir makro var.

Senior Member
    1- Evet genie önce moba gider,durur, ve vurur.

2- Mob hareket ediyorsa mobu kovalayamaz yada moba giderken sikil vuramaz genie ilk z ye aldığında mob nerdeyse oraya gider durur ve ordan tekrar z alır gider, mob yine hareket ediyorsa yine mobu takip edemez ve yürürken sikil atamaz.

Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    işte bunlar hep bilinçsizlik. birşeyi sen bilmiyorsun diye olmadığı anlamına gelmıyor güzel kardeşim. AL ÖĞREN , genie nin support kısmına paramundan konuştuğunuz için örnekliyorum ; warriora sprint 1. sıra , berserker 2. sıra , hp booster 3. sıra , 4.sıraya da DC FLASH koyarsan , koşarken mobu seçer koşarken vurur. öyle bilmediğiniz her işe hile hurda diyeceğinize biraz araştırıp öğrenin.

NOT: Taksiyle falan alakam yok

Edit : Paramun yaratığı LR vurduğu için , Warriorlara artık işe yaramayan LUPUS pendant +3 alınıyor. Helt of harpy alınıyor. 250 LR oluyor wariorlarda. o yüzden kilitlenmiyorlar. Bu adamlar bunu iş olarak görüp oturup düşünüp bilinçlenip çare arayıp çabalayıp bulmuş. sen bunları akıl edemedin düşünemedin diye hemen bi koxp yok macro bilmem ne.

kardeşim makroysa otur izle raporla benim yaptığım hiçbir rapor sonuçsuz kalmadı.

yok abi bizim halk'ımızın herşeyden önce bilinçlenmesi gerekiyor.

Kedi uzanamadığı ciğere hesabı.. hadi eyw
    Last edited by ulugurtuna; 03-18-2021 at 10:48 PM.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ulugurtuna View Post
    işte bunlar hep bilinçsizlik. birşeyi sen bilmiyorsun diye olmadığı anlamına gelmıyor güzel kardeşim. AL ÖĞREN , genie nin support kısmına paramundan konuştuğunuz için örnekliyorum ; warriora sprint 1. sıra , berserker 2. sıra , hp booster 3. sıra , 4.sıraya da DC FLASH koyarsan , koşarken mobu seçer koşarken vurur. öyle bilmediğiniz her işe hile hurda diyeceğinize biraz araştırıp öğrenin.

NOT: Taksiyle falan alakam yok

Edit : Paramun yaratığı LR vurduğu için , Warriorlara artık işe yaramayan LUPUS pendant +3 alınıyor. Helt of harpy alınıyor. 250 LR oluyor wariorlarda. o yüzden kilitlenmiyorlar. Bu adamlar bunu iş olarak görüp oturup düşünüp bilinçlenip çare arayıp çabalayıp bulmuş. sen bunları akıl edemedin düşünemedin diye hemen bi koxp yok macro bilmem ne.

kardeşim makroysa otur izle raporla benim yaptığım hiçbir rapor sonuçsuz kalmadı.

yok abi bizim halk'ımızın herşeyden önce bilinçlenmesi gerekiyor.

Kedi uzanamadığı ciğere hesabı.. hadi eyw
    İstersen sınırsız LR bonusun olsun, Light efekt çıktığı anda kilitlenirsin. Draki son odadaki atlar gibi de düşün.

Quote Originally Posted by ulugurtuna View Post
    . Bu adamlar bunu iş olarak görüp oturup düşünüp bilinçlenip çare arayıp çabalayıp bulmuş. sen bunları akıl edemedin düşünemedin diye hemen bi koxp yok macro bilmem ne.

Çok güldüm buna iş mi Nttgame şirketi içinde kendilerine şirket mi kuruyor işsizler . Gidip iş bulsunlar kardeşim oyunun bir adı var OYUN . Bunu iş ve para amaçlı kim ne şekilde yapıyorsa helal para değil . Hepsi bekardır diyebilirim .

Evleneceği kişinin ailesi soracak ne iş yapıyor ?

- Paramunda taksici mi diyecekler

Senior Member
    benim charım elle oynanırsa paramun slotunu tek başına dönebiliyor , ben 3 kere vurana kadar genieli charlarda 3 kere vuruyor , bu kadar hızlı vurmalarıda mı legal ? normalde benden kutu alamaması lazım o slottaki genieli charların

Tags for this Thread