Results 1 to 2 of 2

Post Karakterime giremiyorum

Merhaba ,

14/03/2021 tarihinde karakterimi taxi clan ile laibada bulunan golem slotuna expe bıraktım karakterime giriş yapmak istediğimde karakterimin banlandığını görüyorum 24 saatlik exp için bende 20 m oyun parası aldılar. aynı kişiler slotta exp kasarken benim karakterimin neden banlandığını öğrenmek istiyorum. Karakterimi 0 dan 82 level e kadar eslant paramun slotunda taxi clanla kastım 82-83 arasıda bu kişilerle golem slotunda partiye bıraktım karakterimin üzerine 3200 cash ve birdünya pus itemi çektim. yaklaşık değeri 4000 tl yi bulan item bulanmakta hiçbir suçum olmadığı halde karakterimin kapatılmasına inanamıyorum, destek bölümüne yazmaya çalıştım fakat yazamıyorum sayfa açılmıyor, gerekli desteği ve anlayışı göstermenizi rica ederim.

Karakter Adı: DeathOath
    Sunucu:Vega

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Cezanıza itirazınız veya inceleme talebiniz için KO > Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermeniz gerekiyor. https://support.nttgame.com

Destek sayfası açılmıyorsa, tarayıcı geçmişinizi temizleyerek veya farklı bir tarayıcıdan deneyebilirsiniz.