Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Exclamation Lvl Jump geri gelmeli!

Arkadaşlar eski Serverlarda biliyorsunuz Reb 10 var ve slotların çoğu boş hal böyle olunca hem eski Serverlara hareketlilik gelmesi hem de kolay level alınabilmesi amacıyla en azından eskiden olduğu gibi Premiumlu çarlara level jump etkinliğinin gelmesini istiyoruz 1+1 değil Level Jump hem böylece eski Servera tekrar başlayan sayısı çoğalır hem Millet Premium aldım bari çarı kasıyım der alan memnun satan memnun durumu ortaya çıkar ve çok güzel bir etkinlik olur.

Havalar ısınıyor Pandemi kuralları her ne kadar devam etse de herkesin bildiği bir gerçek de varki Yaz ayı ile beraber Turizm Gıda İhracat ve İthalat gibi Ticari faaliyetlerin Canlanması amacıyla çoğu yerler ticari faaliyete başlayacak ve bu da Oyuncu kaybına yol açacağından dolayı bu etkinlikler ile beraber hem eski Serverlar canlanır hem de Premium gibi pus itemleri genie vs satışıyla beraber Oyun firması da iyi bir kazanç elde eder düşüncesindeyim.

Senior Member
    Asla kesinlikle gelmemeli. Oyun düzenine felaket derecede zarar veriyor.

Senior Member
    Sadece illegal kişilerin işine yarayan bir durum kesinlikle gelmemeli.

Senior Member NeedB's Avatar
    Vega'da 3-4 ay sürdü 1+1, çoğalan teş şey illegal sayısındakı artış oldu.

Senior Member angelorock's Avatar
    Bu level jump sistemi eninde sonunda hortlar hiç kimsenin ummadığı bir zaman hortlatılır bu etkinlik o yüzden bu etkinlik sanıldığı gibi ne mucivezi bir şekilde oyunu canlandırır ne de oyunun bitmesine sebep olur mucizevi etkileri olan bir şey değildir zamanı geldiği zaman hortlayacaktır
    Bir çok insan düşündüğünü sanır, aslında yaptıkları sadece önyargılarını yeniden düzenlemektir.
    William JAMES

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Asla gelmemeli. İllegaller azıtıyor sonra.

Senior Member
    bunu oyuncu varken getirmiyorlar oyuncu oyunu oynamayı bıraktıgında getiriyorlar suan bu beklentiye girme boşuna yazın her ay gelır

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Gelmesin bence. Reb 10'a exp kasmak için partisiz, tek başına yapılabilen tekrarlanabilir görev tarzı bir şey düşünülmeli. Eski sunucularda exp için bir kolaylık sağlanmalı oyunculara. Parti aramak zorunda kalmadan genie ile tek başımıza bırakabileceğimiz yeni bir slot da olabilir.

Senior Member
    Class
    Warrior
    Server
    US->Atlantis
    Race
    Karus
    allah yazdıysa bozsun yeteri kadar boş char var jrde + ilk defa adam gibi chaos oynuyoz

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Gelmesin diyorsunuz da nedir bu ezik karakter sorunu çoğu istemeyen Jr de ezik karakterlerden yakınıyor madem öyle Jr için 80+ lvl sınırı gelebilir.

Bakın arkadaşlar eski Serverda kasılamıyor kimse Reb 10 gelmiş belki bir kaç yıl içinde Reb 15 - 20 gelir ama her Reb geldiğinde ise eski Serverda oynayan kişiler nasıl yapalım diye düşünüyor.

- Yeni Serverda kişi sayısı fazla rahat Exp kasılıyor (Eski Server da oynayan belli başlı kişiler ve Exp yok)
    - Yeni Server kalabalık illa görev dahil bir Parti bulunuyor (Eski Serverlarda bu yok)

Yani işin özeti her yeni Server geldikçe kişi sayısı da azalıyor Exp vs olayları da madem öyle Exp Seal gelsin ben mesela şunu da anlamam neden Kore veya Japko da olan bir ürün Usko da olmaz.

Ben iddaa ediyorum Usko diğerlerinden Steam da dahil daha çok oynayana sahip.

Son olarak bu Exp kasmak isteyen kişilere kolaylık sağlanmalı 1-2 Aylık Exp Eventler vs gibi

Son olarak bir eleştiride bulunmak istiyorum ben bu oyunu oynayan TÜRK kişi sayısının %90 dan fazla olduğunu düşünüyorum lakin Forum da dahi bu gözetilerek Türkçe Forum bölümü açılmış yani TÜRK oyunculara da en azından Pus kolaylığı sağlayın lütfen (Umarım bu yorumum silinmez)