Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 50
    Senior Member
    adam kapak etmiş beyler . fazla zorlamayın

Senior Member
    Quote Originally Posted by SeanZ22 View Post
    Bende hem blink olsun hem FR 80 vereyim istiyorum ama olmuyor işte öyle düşün
    Verdiğin örnek bile o kadar anlamsızki hayatımda böyle bir saçmalama görmedim int priestte m12 açmamı istiyosunuz bp ile karıştırıyosunuz heralde ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by DinahMadaniii View Post
    Verdiğin örnek bile o kadar anlamsızki hayatımda böyle bir saçmalama görmedim int priestte m12 açmamı istiyosunuz bp ile karıştırıyosunuz heralde ?
    Sonuçta bir çözüm var. Çözüm istiyordun al sana çözüm. Switch pre veya war pre alarak ms girerken m12 açıp girebilirsin.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Hayatımda bu kadar saçma ve boş yorum görmedim ne yiyip ne içiyosunuz siz ya aynen mage ile bosu kesip çıkması 15 dk sürüyodu zaten

Senden ala boş yok burada birader. Bütün ms yaratıkları keste görelim. Gitmişsin sadece son boss u kesip şekil yapmaya kalkıyorsun. Diğer karakterlerde ms deki bütün yaratıkları kesip exp ini alırken mage de neden sadece boss u kesip çıkacağız??

ne kadar boş yapmışssınız la adam sadece bossu 3dkda kesiorm demiş ben lr mage old takı ile 3.5dkda bos kesip çıkıyorum. ama illa kıyaslanacak olursa mage daha yavaş bitirir ms moblarını

Senior Member
    bize yoksa kımseye olmasın mantıgı ko oyuncularında oldugu surece bu oyun yerınde sayar iyi bir şey beklemeye gerek yok yöneticilerden adamlar haklı

Yeni gelen İNV güncellemesi ile birlikte partide int priestlerinde üstünü açmak zorunda kalıyoruz.

Monsterstone de olmasa 3-5 kuruş kar bırakmayacak slotta düşen monsterstoneleri çöpe atmak zorunda kalıyoruz.

İnt priest ve monster stone konusunda bir iyileştirme yada çalışma yapılsa ?

Bu jopla monsterstone girsem ne kadar vaktimi alır tahmin bile edemiyorum kastığımız farmı geri çöpe atıyoruz biraz haksızlık değilmi ?

[Bir şey daha eklemek istiyorum priest geniesi hala çok sorunlu bufu geç atıyor heali geç atıyor karakterler ölüyor sürekli genie güncellemesinden beri dile getiriyoruz hala düzeltilmedi.]
    int bpyim 40 moblu ms'yi 72 skill ile 7, 51 skill ile 10 dakikada dönüyorum. Muhtemelen en yüksek dmg'i atan class int bp'dir sadece npcdeki 50k'lık atağı alsanız yeterli.

Quote Originally Posted by Kykhreus1996 View Post
    int bpyim 40 moblu ms'yi 72 skill ile 7, 51 skill ile 10 dakikada dönüyorum. Muhtemelen en yüksek dmg'i atan class int bp'dir sadece npcdeki 50k'lık atağı alsanız yeterli.
    dipnot: 60m değerinde çar içinde sadece 10m lik old takılar (plat ring gold earring vs.) ve +6 smite hammer var üstümde 10 int veren görev shelleri var.

Senior Member
    Mage ile ms max 3 dk sürüyor hatta sürmüyor bile, elimde holy var zaten direk bosa gitsem 7*8 dk sürüyor ne anlatıyosun ?
    Mobları keserek kanıtlamanı bekliyorum.

Junior Member
    Yeni gelen İNV güncellemesi ile birlikte partide int priestlerinde üstünü açmak zorunda kalıyoruz.

Monsterstone de olmasa 3-5 kuruş kar bırakmayacak slotta düşen monsterstoneleri çöpe atmak zorunda kalıyoruz.

İnt priest ve monster stone konusunda bir iyileştirme yada çalışma yapılsa ?

Bu jopla monsterstone girsem ne kadar vaktimi alır tahmin bile edemiyorum kastığımız farmı geri çöpe atıyoruz biraz haksızlık değilmi ?

[Bir şey daha eklemek istiyorum priest geniesi hala çok sorunlu bufu geç atıyor heali geç atıyor karakterler ölüyor sürekli genie güncellemesinden beri dile getiriyoruz hala düzeltilmedi.]
    video güzel olmuş eline sağlık.. anladığım kadarı ile 188 int 188hp karakter için konuşuyorsun.. uzun süreceği hakkında..benim karakterimde 188int.. oyunun başında görev triallerini +7 int basılı set yapana kadar chat görevlerinden verilen 10 int veren shell set, old int set ( gold e, aog vb. int veren) ve elinede smite +6 yada 7 alarak 5,5 6 dakika içerisinde bitirebilirsin, aynı yollardan geçtiğim için söylüyorum. bir eline smite diğer eline holly de kullanabilirsin 13 int için. yok holy alamam diyorsan 10mp ne olursa olsun iş görüyor.. lupus şu an pahalı boşa masraf olur. malice açıksa o karakter ile yaklaşık moblara 8-9 k damage çıkarır çarın..+7 görev macesi basarsan ki yeni sw lerde biraz zor, o zaman hem drakiyi 10-12 dakika arası peri varsa yada kutu toplamazsan bitirebilirsin.. +7 görev triali, old takı set, +7 smite yada görev macesi ile ms ve drakide içerden alacağın atak buf ı ile 2,3k civarı atağın olacaktır.. iyi oyunlar..