Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

2 ayrı hesap açsak aynı serverde ?

Karekterimizin biri human bir diğeri karus olsa aynı serverde açsak .

aynı anda online olmayacak şekilde .

AMAÇ : diez sunucusunda oynuyorum kendi ırkımla ilgili hatalı oyuncuları bildirim yapıyorum fakat karıs bölgesindekiler e ulaşamıyorum öteki karekterle gidip o bölgedeki hatalı kardeşlerimi belirlemek istiyorum da . başka bir amacım yok

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

İllegal bir durumunuz olmadığı sürece problem olmayacaktır. Tam olarak nasıl bir durumdan çekiniyorsunuz?

Konu başlığında 2 ayrı hesap diye belirttiğiniz için farklı hesaplar olarak düşündüm. Tek hesap üzerinde aynı sunucuda iki farklı ırk olarak belirtiyorsanız mümkün değil diyebilirim.

Böyle bir şey mümkün değil, olmamalı da.
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member
    şimdi human emc de madende çalışıyorum genelde . madende illegal yazılım kullananları tesbit edebiliyorum fakat karusların bölgesindeki illegal yazılım koxp kullanan kişiler sefalarını sürüyorlar ve maden piyasasına etkileri çok oluyor . bunun önüne geçmek için sadece tesbit amaçlı kullanacağım bi char açmak istiyordum

aynı anda online olmayacaklar . o şekilde mümkün değilmi . evimde 1 tane bilgisayar var onunla yapmam mümkün değilmi

diez de 2. hesabı açmak gibi ama bu kez human değil karus olarak
    Last edited by MartyMcFly; 03-16-2021 at 10:34 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by MartyMcFly View Post
    şimdi human emc de madende çalışıyorum genelde . madende illegal yazılım kullananları tesbit edebiliyorum fakat karusların bölgesindeki illegal yazılım koxp kullanan kişiler sefalarını sürüyorlar ve maden piyasasına etkileri çok oluyor . bunun önüne geçmek için sadece tesbit amaçlı kullanacağım bi char açmak istiyordum

aynı anda online olmayacaklar . o şekilde mümkün değilmi . evimde 1 tane bilgisayar var onunla yapmam mümkün değilmi

diez de 2. hesabı açmak gibi ama bu kez human değil karus olarak
    Yukarıda ilettiğim gibi illegal bir durum yok ise dilediğiniz kadar hesap oluşturabilir ve kurallar dahilinde oyunu oynayabilirsiniz.

Senior Member
    Çok teşekkür ederim size . iyi oyunlar saygılar selamlar