Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Exclamation Ics sikinti mi var?

OTP kodu alıyorum giriyorum incorrect diyor oyuna giremiyorum!

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

ICS/OTP sitesinde tek kullanımlık şifreyi test ettikten sonra sonucun ekran görüntüsünü paylaşır mısınız?

Junior Member
    beklenmeyen bir sorun oluştu destek hattıyla iletişime geçin yazıyor oyuna girişte

Quote Originally Posted by WiggleEyes26 View Post
    beklenmeyen bir sorun oluştu destek hattıyla iletişime geçin yazıyor oyuna girişte
    Aşağıdaki rehber konuyu inceleyebilirsiniz, yaşadığınız sorunun çözümü konu içerisinde mevcut.

AnyOTP Hata Kodları ve Çözümleri

Junior Member
    hacı abi orda yazanları yapıyorum benden tekrar tekrar npoints gidiyo hayırdır sağılacak inek mi arıyosunuz ? İlk ics aktif ederken de aynı olay oldu hesapta npoints kalmadı tekrar mı npoints alacaz

Öncelikle üslubunuzu değiştirmeniz gerekiyor, bu üslup ile hiçbir sonuca varamazsınız. OTP'nin yalnızca ilk kurulumu ücretsizdir. Daha sonra ICS hesabınız ile ilgili yapacağınız SMS gönderilen işlemler 5 N-Point ile ücretlendirilmektedir.

OTP aygıtının bloke olması için tek kullanımlık şifreyi 10 defa yanlış girmelisiniz. OTP aygıtı bloke olduysa öncelikle bloke kaldırma işlemi yapmanız ardından tekrar OTP kurulumu yapmanız gerekiyor. Öncelikle aşağıdaki konuyu inceleyerek bu adımları gerçekleştiriniz.

AnyOTP Yanlış Kod Girme ve Bloklama

Ek olarak OTP aygıtının hatalı kod üretme durumu cihazınızın saat, tarih, saat dilimi ayarları yanlış ise gerçekleşiyor, yine aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

AnyOTP Kod Uyuşmazlığı

Junior Member

Angry

Yapılacakları görüyorum ve bu durum daha önce de yaşadım ICS aktif ederken servis bakıma girdi 50npoints boşu boşuna gitti. İadesi de olmadı ve şimdi durduk yere 1 aydır kullandığım sistem tekrar hata verdi bu benim sorunum değil. Bunun düzeltilmesini istiyorum. Tekrar tekrar npoints yüklemek zorunda değilim sonuçta ayrıca uslubumda da bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum anlattıklarımdan anlarsınız uslubumu..

Yapılacakları görüyorum ve bu durum daha önce de yaşadım ICS aktif ederken servis bakıma girdi 50npoints boşu boşuna gitti. İadesi de olmadı ve şimdi durduk yere 1 aydır kullandığım sistem tekrar hata verdi bu benim sorunum değil. Bunun düzeltilmesini istiyorum. Tekrar tekrar npoints yüklemek zorunda değilim sonuçta ayrıca uslubumda da bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum anlattıklarımdan anlarsınız uslubumu..
    Yaşadığınız sorun sonucu sinirli olduğunuzu anlayabiliyorum ancak resmi bir forumda olduğumuzu unutmamalıyız. Bakım sebebi ile giden Npoint için bilet gönderebilirsiniz.

OTP aygıtının hatalı kod üretme durumunu yukarıda tarafınıza aktardım. Bu şekilde hatalı kod üretmesi ve 10 defa yanlış deneme yapmanız durumunda OTP bloke olmaktadır. Yanlış deneme yapmamanıza rağmen bloke olduysa durum hakkında OTP > ICS / OTP kategorisinden bilet gönderebilir, yanlış deneme sonucunda bloke olduysa yukarıda ilettiğim adımları uygulayarak cihazınızın saat, tarih, saat dilimi ayarlarını eşitleyebilir ve bloke kaldırma işleminin ardından OTP kurulumu yapabilirsiniz.

Junior Member
    Bilet gönderdim cevap gelene kadar oyuna giremeyeceğim bugün premiumumun son günü bankamda premium var yükleyemeyeceğim ve oyuna daha uzun süre giremeyeceğim bu ICS servisinin yaşattığı sıkıntılardan dolayı mağdur durumdayım acil çözülmesini istiyorum..

Bilet gönderdim cevap gelene kadar oyuna giremeyeceğim bugün premiumumun son günü bankamda premium var yükleyemeyeceğim ve oyuna daha uzun süre giremeyeceğim bu ICS servisinin yaşattığı sıkıntılardan dolayı mağdur durumdayım acil çözülmesini istiyorum..
    Mesai saatleri içerisinde gerekli kontrollerin ardından biletinize gelecek yanıtı beklemeniz gerekiyor. Ek olarak yanlış deneme yapmadığınız halde OTP aygıtı bloke oldu ise hesabınızın güvenliği tehlikede olabilir. Yukarıda da aktardığım üzere OTP aygıtının bloke olması için tek kullanımlık şifreyi 10 defa yanlış girmeniz gerekmekte ve kendiliğinden bloke olmamaktadır, bilginize.