Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Video alıp crye atmalısınız.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Saçmalık burada adamlar hile hurda yapmıyor kasmaya fırsatın yoksa ve sürekli pc başında duramıyorsan verirsin paranı adamlar kasar bu neyin derdi zaten bu oyunu oynayan kişilerin çoğu belirli bir yaşın üstünde misal ben işden ne ara vakit bulup da karaktere exp kasayım

Bir çok kişi böyle kaldı ki Paramun da coins bugu ben sanmıyorum olsun saçmalık yani.

Senior Member
    Her şeyi sonuna kadar sömürdükleri için olan genieye olacak ki olsun ya amaaan millet afk kala kala dünyaları götürdü biraz emek veren kazansın

Member canoncuyuk's Avatar
    Clan
    Gitti10M
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    bu slottan pot drobunun kaldırılması yada 2 slot daha eklenmesini diliyorum

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    İmventory, ek çanta olayı ile çözülecek diyorlardı.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Yok öyle bir şey fiyatı yükseltmişler drop gelebilir şansına.

1-Paramun'da coin bugu için pet'i aktif/pasif eden kişinin diğer yana doğru gitmesi gerekiyor ve paramunlar sabit noktada çıkmadığı için party yakınlığı daima değişiyor.
    2-Böyle bir şeyi görmek için partide olması gerekiyor. Taxi'de olman ama taxi'den kurtulamadık demen normal mi?
    Hiç de peti aktif/pasif etmene gerek yok. Her slotta yapabiliyorsun onu ve afk olarak da yapabiliyorsun. 7 kişinin kestiği titan partyde bile coin bugu yapabiliyorsun. Yeter ki slot belli mesafe içinde çıksın. Buna paramun da uygun. Stone golem, titan, DS, satiros(karus), DM, Paramun-Brahman, Doom knight, death wizard gibi slotların hepsi de uygun. Raven, cw, boro, balrog, fc gibi yerler uymaz. Titanda kastığımızın videosu vardı, isteyene atabilirim.
    Last edited by GengaR_AreS; 03-15-2021 at 09:21 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    "Coin bug" yaptıklarını düşünüyorsanız bir video ile Cheat Reports bölümüne bildirebilirsiniz.
    ortada bir bug varsa bunu uzun vadede niye ceza yontemiyle cozmeye calisiyor Ntt, onu fixlemek yerine?
    garip bir yonetim sekli

Senior Member Vrij's Avatar
    Ya itiraf ediyorum ben öyle bütün herşeyin bir kişiye gitiği bir partydeydim, oyuna bakmıyordum beni oturtuyordu. sıkıldım bakarken kutular duruyordu gidiyim topliyim bari köpek toplamıyor derken, dur sen toplama filan deyince oyunu takip etmeye başladım.
    Herşey ona gidiyordu, bize coins bile yoktu, pet on/off yapmakla olsa dibimizdeki kutuların hepsi nasıl ona gidebilir ki?
    Pet kaçırmasın diye yapılmış sanırım bir süre önceki drobu da topluyor, ama belli süre var.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Yemin ederim serverler illagal kaynıyor. Makrodan tut coin buguna kadar dolu. Sırf bu konudan sonra böyle yapan var mı diye merak edip paramun slotlarına bakmaya gittim, paramunda yoktu ama storming slotunda bu şekilde yapan party vardı. Video aldım reportladım.

Bakın bugların geç çözüme kavuşması Mgame'in sorunudur evet ama bunların böyle bu şekilde makro, coin buguyla devam etmesi NTTGame'in sorunudur. Lütfen bunlara müdahale edin.