Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: apostle slotu

apostle slotu

konuyu ins dogru yere acmısımdır. malumunuz her slot dolu farmerlarla ve arada bi apostle bos görüyorum bari oraya geceyim diyorum. simdi 70 lvl warrior konusu hakkında bilgisi olan arkadaslara birkac sorum var.

1-bu slot icin warrior itemleri ne olmalı old takı 7 murky yeterli olur mu?

2-stat skill nasıl verilmeli?

3-mp yemiyo sanırım slot ama hp regeni neyle saglıyo eger pot ise saglam masraf yapmaz mı?

bunlar dısında da bilmem gereken varsa söylerseniz sevinirim. İyi forumlar

hp recle 2.5k ap ile dönecen 70atack 5passion kalan def vercen

Senior Member
    -Old takı yetmez. Takıların LR resistli olmalı. Lupus pendant , Heros Valor gibi. Öncelik kitlenmemek kitlenirsen ölme şansın artar.

-Mana potu ve Görev itemi ağırlık problemi oluyormuş. O yüzden ordakiler genellikle PC başında oluyor can çok azalınca mp rec yerine hp rec takıp can fulleyince mp rec'e geri geçiyordur.

-70-70 Attack , Passion verdikten sonra 70 levele düşüp stat sıfırladıkları söyleniyor ( Duyum )

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Orada kasanların %90 nı illegal.

illegalden kasıt koxp mu ki geniede de r dmgi oluyo yani bence sadece genie ile de dönülür. Ayrıca charı saglam yaparım dönme sorunum olmaz gerekirse 8 murkyde alırım. blackmbakunun dedigi stat sıfırlama olayı cok mantıklı geldi bana muhtemelen öyledir. yalnızca su can mana rec olayını oturtamadım kafamda bence o kadar sık hp mp rec arası degisim yapmıyorlardır. Onu cözebilirsem baslamayı düsünüyorum. farm ile char dizelim diyoruz bos slot yok

Senior Member
    defans ihtiyacın olmayacak
    70 atak 70 berserker vermelisin
    70 level ile dönemezsin.

+7 murky +5 tomahawk mp rec
    dual old Diamond ring
    +1 sash
    +1+2 Lupus PEndant
    dual old opal earring
    +8 FP set

ilk slota girmeden NPC den atak, buff al sonra kendini döndürür.

Senior Member
    Quote Originally Posted by gurki View Post
    Orada kasanların %90 nı illegal.
    Geçin bu işleri 2 yıldır aynı adam apostle slotunda kasıyor 2 yıldır GM görmüyor mu? Var birisi yandan apostle yaparak mana ve coins kazanan. Nick ifşa edemiyoruz Adam ordan kazandığıyla CZ'de fink atıyor 9 raptor 8 dragon setle

Senior Member
    Quote Originally Posted by dudek89 View Post
    defans ihtiyacın olmayacak
    70 atak 70 berserker vermelisin
    70 level ile dönemezsin.

+7 murky +5 tomahawk mp rec
    dual old Diamond ring
    +1 sash
    +1+2 Lupus PEndant
    dual old opal earring
    +8 FP set

ilk slota girmeden NPC den atak, buff al sonra kendini döndürür.
    70 level olmazsan ordan drop alamazsın insanları yanlış bilgilendirmeyelim. Bu yüzden 70-70 verip tekrar 70 levele düşüp stat sıfırlaması gerekli.

8 FP tanesi 50m. Onun yerine 8 Half plate giyiyorsun tanesi 10m civarı ve en başta dediğin gibi defans ihtiyacı yok.

Old opal , old diamond falan ile tutunamaz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Geçin bu işleri 2 yıldır aynı adam apostle slotunda kasıyor 2 yıldır GM görmüyor mu? Var birisi yandan apostle yaparak mana ve coins kazanan. Nick ifşa edemiyoruz Adam ordan kazandığıyla CZ'de fink atıyor 9 raptor 8 dragon setle
    Altarda kasan bir adam var (sanırım a3 yada a2 ) adama trade atıyorum ölüyor 10 saniye sonra doğup yeniden geliyor yine trade atıyorum yine ölüyor bu olay apost görevimizi yapana kadar 5 kere falan yaşandı adam bi kere hop hemşerim napıyosun demiyo gmler onu görmüyor mu

Member
    Nickname
    KuLCANITIN
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bu söylediğim yanlış anlaşılmasın da CR şikayeti olmadan banlanan oyuncu var mı? Oto banlar hariç. Teşekkür ederim söyleyeceklerim bu kadar.