Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Eslant npc ve mob çekme hk.

Merhaba arkadaşlar ;

1-Eslant sundires ve banka npc lerine captcha güvenlik dogrulaması getirilmelimi ? otomatik satış yapan karakterler için mantıklı olurmu premium fark etmeden herkez için eslanta özel tartışabilirmiyiz.

2-Mob çekme hakkında ki sorum a slotundaki mobu b slotunun içine çekip kesmek suç teşkil edermi ?

teşekkürler şimdiden

mobu kesiyorsa sorun yok ama o mob'u çekip oradaki insanları öldürmeyi hedefliyorsa bu suç teşkil eder misal htb htc slotunda gidip tc'yi çekip kesebiliyorsa sorun yok ama nightmare slotunda gidip balrog'u çekip oradaki genie adamları yatırmayı hedefliyorsa sözde "kesiyorum" mantığıyla atak yapıyorsa amacı oradaki insanları öldürmeyi hedefliyorsa kısaca yasak ve ban sebebidir

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    abi bir tane otomatik satış yapan kişi bulun sorun zor değil ben sordum çok var zaten piyasada adam diyor ki makina alttan hallediyor diyor. şu captcha meselesi sadece legal oyunculara ızdırap başka birşey değil.

Quote Originally Posted by JrMedias View Post
    abi bir tane otomatik satış yapan kişi bulun sorun zor değil ben sordum çok var zaten piyasada adam diyor ki makina alttan hallediyor diyor. şu captcha meselesi sadece legal oyunculara ızdırap başka birşey değil.

Şahsen ızdırap olmadığı kanaatindeyim dahada geliştirilmesi güzel olurdu.
    Kaldırılsın demekdense güvenliğe extra işlem eklenmeli altta makro yada koxp varsa oyun maus hareketi
    olmadan alış satış yapmaktaysa otomatik ban atacak şekilde ayarlanmalı. Bence daha güzel olacaktır.
    Destan
    Blood clan leader
    https://www.facebook.com/bloodtr

Senior Member
    Bugün eslanta getirirler yarın başka yere getirsin istersiniz şu captcha'yı. Eğer premiumsuz oyuncu olsaydım ya premium çeker ya da oyunu bırakırdım. Captcha legal oyuncuya da zarar veriyor. Slider tarzı bir yenilik yapmalılar. Kaç kişiyi gördük burada drakide çıkıyor kutu alamıyor pk da çıkıyor. İnsanlar zaten bunalmış bir de premium çekip buna katlanmak istemeyenleri de bunaltmak istiyorsunuz. Sanırım kalabalık gözünüze çok geliyor bu oyunu aranızda oynamak istiyorsunuz.

İkinci soruna gelirsek de başka slotun içinde genie açık birileri varsa ve bile isteye o slota çekiyorsan evet bu suç.
    Last edited by mel23; 03-12-2021 at 09:00 AM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Zaten belirli bir mesafeden sonra çektiğiniz mob respawn olacaktır. Ayrıca başkasının üzerine yaratık çekmek suçtur.

Captcha knight online tarihinin en kötü fikridir.
    Oyun zevkini çok fazla düzeyde baltalıyor yetkililere duyrulur

Senior Member
    oto satış yapanlar için en basit çözüm marodonda madendeki gibi npc hareket edecek bu kadar basit

Junior Member
    Quote Originally Posted by oguzhan526 View Post
    oto satış yapanlar için en basit çözüm marodonda madendeki gibi npc hareket edecek bu kadar basit
    bu daha mantıklı geldi

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    En basit çözüm hareket etmesi de değil ben mageyim arada life jewel için maden yapıyorum o hareket eden npcnin peşinden koş Allah koş koş Allah koş. Gözüm teftiş. Yada geliştirilmiş güvenlik. Neden illegal oyuncunun cezasını ben çekiyorum ki? Ha birde report mevzusu var. Şimdi kim gittiği bir markette şu lafı duysa çok memnun olur? “Gelin reyonları düzenleyelim, temiz düzgün alışveriş yapalım”