Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Junior Member
    Cp de minor 2x devam etmeli
    Warrior hp restore eden silahlar kalkmalı ve ya çok aza indirilmeli 70 quest hariç kalkan takamamalı

Valla reis okçuların her yaratığı tereyağı gibi kesmesinden artık bende bunaldım,
    Jrye 9 shardlı full+full adam geliyor gariban doğru düzgün doom kesemiyor diğeri yamuk bowla eritiyor,
    Mageyim asasların ucmasını çok istemem tabide bu kadar yerin dibinede girmemeliydi

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ares gibi bir sunucuda assassin oynanmıyor.

Warriorlarda +10 krowaz setler , +10 shell setler en önemlisi +10 CHAOS WIRINOM VAR !

Ben +10 shell set +10 raum +10 dark vane ve +8 moonlight ile adam akıllı warrior kesemiyorum dual dagger takıyorum adam dd 48 kalkan dd 25 takıyor hiç damage vuramıyorum sadece booster ile hp doldurabiliyor jamadar takıyorum gab takıyor hayvan gibi defansı oluyor yine kesemiyorum. +10 chaos wriniom gibi bir item patladığı zaman şansım yok..

Full scroll şekilde dbsiz en kötü warriordan 1.5 tan aşağı yemiyorum seri seri.Adam torment , malice yerse spike thrust 3-4 k vuruyorum anında gab geliyor anında heal geliyor kesemiyorum.

Ve bu sadece 1 v 1 2 v 2 falan kısmı

5 warrior 3 priestli partinin içinden adam kesme imkanım 0.

Okçular 2-3 parti geziyor tek parti gezse dahi yaklaşamıyorum seri ice lr geliyor 83/10 full item roguemde 8 k mana var 3 okcu mana cekiyor 0 tam toplayacam hop bi daha mana çekme.

Magelerin arasına giremiyorum ap sc den sonra en kötü mage staffla 1k vuruyor 5 mage dolansa bile 5k 5k damage geliyor , ne yapacağım ?

Assassini bitirdiniz.

Member
    Nickname
    Dionisos
    Server
    KO -> Rosetta
    asas yeni serverlarda bir nebze oynanabilir seviyede ama eski serverlarda oynaması çok zor.

son server'larda 0 anti def str priest veya mage oynayan arkadaşlar burada ağlıyor ama eski serverlarda mageler bile utc takıyor, bazen db li kesemediğimiz oluyor.

3.5k aşağısı atağa sahip asas mastadondaki okçuyu bile zor kesebiliyor o da defsiz yakalarsa.

asas şu anda tam parti olarak gezip partysinde de kırma kurian bulundurmak zorunda.

eski server'larda bulunan arkadaşlar her geçen gün asas ekiplerin oyunu bıraktığını veya warrior ekibe döndüklerini görecektirler.

Duration geldiğinde kimsenin hiç bi işine yaramadı asaslar critic süresini 2 kat uzattı. O zaman da dengeler bozuldu diye konu açmış mıydın?

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Asası nerfleye nerfleye bitirdiniz.
    Benim undyli canım , warriorun undysiz canı

adam seri spike atıyor , allahtan kritik yok.
    Bizde kritik var , dolmasını beklemek zülüm , trusth ve diğer skillerin hepsi warriorun normal damagesinin altında vuruyor..

daha ne diyelim
    he bide raptor takıp nova atıyorlar o da ayrı bişi.
    bizede 83 skilli getirin bizde shard ile nova atalım abi madem

Quote Originally Posted by Danzotlee View Post
    bende 2005 civarından beri asas oyuncusuyum 3.5 k apli charla vegada malice yada tor olmadan kimseye +4 k damage çıkaramadım daha ? malice ve torlu diyosanda Warriorlar Seri 2.3 k yada yere vurmayla düz 3 k damage atıyor okcular maliceyle Seri seri 2k 2.5 k hasar atıyor benim tek skillde 5 k vurmam'mı sıkıntı ? warrior kalkanı taktıgında at bakalım 4 k damage nasıl atıyosun yada okcuyu yakalasana ice lr'den veya yakaladıgında mana kalmıs oluyormu üstünde ? he bide bi macro asaslarda var dimi 3-5 okcu macrosu yok tek skill olan warriorların alayı R macro kullanıyor kalkanı macroyla takıp descent'i macroyla atan adam tanıyorum Cp olayına gelince. 13 14 sene süren bugmu ? oda neymiş öyle anlamlandıramıyorum. öte yandan makrosuz becerebilcenmi diyosunda seni asas niyetine oynarım macrosuz onuda belirteyim

Drainim gitti 75 skilim çalışmıyor yere vurma sebebiyle bunlara ne diyceksin ? nerde farm yapıcam ben ? ne aoc gidebiliyoruz (Warrior'dan kutu almak imkansız) ne bahçe dönebiliyoruz ? okcuların attıgı 2 ice'den biri 2 light'den biri tutuyor ? 8 kişilik bir asas party'le melee'ye kafa atamıyosun tor + yere vurma tek yiyo mageye kafa atamıyosun 2 novaya düşüyor okculara kafa atamıyosun z'ye aldıklarını 1'er skille tek atıyolar bu sebeplerden dolayı asas ekipte kalmadı kimle oynuycaksın ? Sadece işinize gelen kısmı görüpte gözüm kanadı muhabbeti yapmayın bana karşı çıkan arkadaşlar alayınız ya okcusunuz ya warrior ondan kuyruk acınız.

Satırcıyı biliyorumda tanıyorumda kese biçe yaptığı videolarından ne anlıyosun acaba ?

sen birde yayınını izle bakalım ne kadar iş yapabiliyor ayrıca ben iş yapamıyorum demedim veganın en bilinmiş adamlarından birisiyim oyundaki saçmalıkları dile getirdim Scorpion side ile 2 kere aoc vurup hp fullemek nedir 4 asas kesemiyor adamı ?
    sen 3.5k ap ile normal olarak 4k hasar çıkaramıyosan oynama bu oyunu güzel kardeşim heralde bu asas oyuncuları istiyorki 800 def basana bıle 4k vuralım o ollsun bu olsun bu oyunu yapan japonlar milyon tane parametre ayarlamış oyun dengesi için her karaktere verdiği bi özelliğin bedeli olarak zayıf özellik eklenmiş bu tartışma o kadar saçmaki bu konuyu açan arkadaş solo pk atamayınca açtı büyük ihtimal tamam warrıor yere vurmasın kalkan takmasın priest Light feet bassın asas 5k vursun kendıne 10k heal atsın mageler karşı ırktakı adamı yanına çekebilsin gidin kendı oyununuzu geliştirin yapın bunları
    Last edited by NativeBrutal; 03-13-2021 at 08:40 AM.

Quote Originally Posted by Ihazred View Post
    Şu anda sağlam bir warrioru 4 itemli asas olarak kesemiyoruz. Hele aoc içinde kesmek imkansıza yakın. Scorpion Side şu oyundaki en saçma ve orantısız itemlerden biridir. Bugün ki şartlarda asas ve bp maalesef en dip noktada, warriorlar ise ölümsüzdür. Bakmayın bazı yayıncıların vs de full can warrior kestiklerine, arka planda çalışan illegal programları hepimiz biliyoruz.
    güzel kardeşim 4 itemli asas 1 warrioru kesemıyorsanız ya oynamayı bılmıyosunuz yada jab stab vuruyosunuz

Hâlâ bu forumda asasa güçlü diyenleri görüyoruz. Asas pk açısından bitik durumda, youtubeda +10 dagger +10 wb +9 set +2-+3 takı + makro açan yayıncıların farmerleri teklediği asas videolarını görüp millet gaza geliyor. Full+full+full charla o pkyı bir zahmet atsın, genel itemli asaslar için konuşacak olursak şuan asas pk açısından çok güçsüz. Critic+ spike+blindingle birini aldın aldın, sonrası 10 saniyelik boşluk. Critic duratlasan ne olacak ki ? Zaten güçlü vuruşların gelene kadar karşıdaki canını dolduruyor. Asasın spike ile vurduğu damageyı warrior seri olarak vuruyor, + yere vurma ile nova atıyor, sorsan asas güçsüz.

Ayrıca asasın burada dile getirilmeyen en zayıf noktalarından biri moblara karşı güçsüzlüğü. Ezik itemli bir okçu 3-5 kombosuyla asastan daha iyi mob kesiyor. Hatta elinde mp rec olan +7 strli bir priest bile farm atma veya mob kesme konusunda az çok itemli bir asasla denk durumda. Durum böyleyken asasa moblar karşısında avantaj sağlayan % skillerinin kullanımı da gittikçe kısıtlandı ve asas iyice topal ördek konumuna geldi. Hayır asas bosslara ve devaya yüzde vuramayacaksa, neden % skilli mevcut? Asas bu kadar nerf yerken diğer joblar özellikle pkda en güçlü job olan warrior ve ft-jr dahil tüm etkinlikleri tekeline alan magelere neden bir ayarlama yapılmıyor ve tüm bunlara rağmen oyuncular neden hâlâ asasa takık durumda ?

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    rogue güçsüz değil warrior fazlasıyla güçlü base hpsi kadar regen hp toplayabiliyor 20 saniyelik %20 attack buffu var wolfden bağımsız kısacası karşınızda hiç int e vermemiş ama shell giyen bir bp var