Results 1 to 2 of 2

Teşekkürler NTTGAME <3

Birkaç hafta önce, farkettiğim deva kesilmemesinden dolayı jr win saymamasını jr win bugda diye konu açmıştım. Bunu bilmeme sebebim de önceden devanın kolay kesilmesi ve jr leri hep devayı keserek kazanmamızdı. Çok bilmiş Knight Online oyuncuları bunu bilmediğim için beni linçlemişlerdi ve saçma bulduğum (jr win yazmasın o zaman achievede deva win yazsın çok saçma bir durum) olarak vurguladığım bu duruma da (sizin gibileri memnun etmek mümkün değil) v.b. sözlerle linçlemeye devam etmişlerdi.
    Ben yapılanların çoğundan memnunum ama gördüğüm oyun hatalarını da söylemeliyim tabiki de ki düzeltilsin. 11.03.2021 güncellemesiyle bu durum düzeltilmiş. Artık deva kesmesekte jr kazandığımız takdirde achieve görevi sayılacakmış. Ha bu ben söyledim diye düzeltildiğini sanmıyorum Yetkililerinde bu durumun saçma olduğunu düşünüp düzeltmek istediklerine eminim. BU SORUN ÇÖZÜLDÜĞÜ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM NTTGAME <3

Senior Member
    görünce çok sevdigim bi güncelleme. Böyle oyuncu yararına yapılan güncellemelerin hastasıyız, insanın oyun oynama şevki geliyor.