Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Question Double Report ! (Bu nedemek?)

Arkadaşlar ben Cr ye 2 tane ayrı konu açtım lakin Double Report ! bu yazıyı cevaben vermişler şimdi olay belli.
    Bu cevaba istinaden işlem yapıldı mı yapılmadı mı? Bunu ben anlamadım bir bilen eden varsa ona göre tekrar Cr ye konuyu açacağım.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Aynı içeriği birden fazla forum hesabı ile (spam konuları) raporlama yapmanız sonucu ilgili bölüm personeli tarafından tarafınıza verilmiş bir cevap. Lütfen bu tutumunuzu devam ettirmeyin, aksi taktirde forum desteğiniz tüm hesaplarınız için sonlandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Selam,

Aynı içeriği birden fazla forum hesabı ile (spam konuları) raporlama yapmanız sonucu ilgili bölüm personeli tarafından tarafınıza verilmiş bir cevap. Lütfen bu tutumunuzu devam ettirmeyin, aksi taktirde forum desteğiniz tüm hesaplarınız için sonlandırılabilir.
    Peki işlem yapılmışmı oluyor yoksa tekrar tekrar konu açmaya gerek kalmasın? Çünkü sadece bu cümleyi yazıp bırakmışlar.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GREEDMASTER View Post
    Peki işlem yapılmışmı oluyor yoksa tekrar tekrar konu açmaya gerek kalmasın? Çünkü sadece bu cümleyi yazıp bırakmışlar.
    Birini işleme alırlar, diğerine double report cevabı verip kapatırlar. Forum hesabının ceza almamasına şükret. Double report yazılmayan konunun takibinde kalmalısın.

Junior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Birini işleme alırlar, diğerine double report cevabı verip kapatırlar. Forum hesabının ceza almamasına şükret. Double report yazılmayan konunun takibinde kalmalısın.
    Hepsine double report yazmışlar sadece birine resim ile değilde video olması gerek yazmışlar videolu olanlara double report yazılmış anlamadım ki bende zaten sürekli konu açan biri değilim cahillik diyelim.

Hepsine double report yazmışlar sadece birine resim ile değilde video olması gerek yazmışlar videolu olanlara double report yazılmış anlamadım ki bende zaten sürekli konu açan biri değilim cahillik diyelim.
    O zaman sen de yeni konu açıp durumu da izah edecek şekilde videolu report yapacaksın..
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    adam bildiğin aynı kişiyi 10 kere şikayet etmiş
    videoyu farklı açılardan çekseydin de belli olmasaydı bari

Junior Member
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    adam bildiğin aynı kişiyi 10 kere şikayet etmiş
    videoyu farklı açılardan çekseydin de belli olmasaydı bari
    Yok be sadece 1 konu da resim diğer konularda ayrı ayrı video vardı ama double report yazmışlar bende işlem yapılıp yapılmadı mı hala bilmiyorum yani şimdi tekrar farklı bir video alsam koysam haklıyken haksız duruma düşerim gibi geldi bana da

Tarihde ilk defa olur sanırım Cr ye şikayet edilen değil de eden Ceza alırsa

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Yok be sadece 1 konu da resim diğer konularda ayrı ayrı video vardı ama double report yazmışlar bende işlem yapılıp yapılmadı mı hala bilmiyorum yani şimdi tekrar farklı bir video alsam koysam haklıyken haksız duruma düşerim gibi geldi bana da

Tarihde ilk defa olur sanırım Cr ye şikayet edilen değil de eden Ceza alırsa
    dostum farzetki yapılmadı sonuç ne olacak
    farzetki yapıldı sonuç ne olacak bunları neden
    takip ediyosun şiyaketini yap geç sen gereken
    birşey olursa adamlar işlemi yapar yada yapmaz
    meydan-ı aslandan kanı buldukça tilki gibi fırsatla şikar almayı erlik sayma

Junior Member
    Quote Originally Posted by IIIIDoritoSIIII View Post
    dostum farzetki yapılmadı sonuç ne olacak
    farzetki yapıldı sonuç ne olacak bunları neden
    takip ediyosun şiyaketini yap geç sen gereken
    birşey olursa adamlar işlemi yapar yada yapmaz
    Yav tabi orası öyle de şöyle düşün Cr ye bunun gibi işleri şikayet edin kanıt olarak da video ksc neyse çekin ona göre report edin diyorlar ben sadece bana verilen cevap çok konu açtığım için olsa da cevap olarak atıyorum tek bir konu altında birleştirip gönderin ya da işleminiz birden çok konu nedeniyle yapılmadı vs söylenmediğinden dolayı