Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 105
    Senior Member
    item gelmediyi sürece item silinmiyodur inş malum pazar kurarken üstümüz ful oluyor

Ekibe bir alkış çok güzel bir güncelleme olmuş bir daha ki ki güncellemede illegal yazılıma karşı da bir ek gelirse süper olur

Member
    Nickname
    Tosyali
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Anladığım kadarıyla JR'de Deva'yı kesemesek de pk'da yenersek achieve için JR win sayacak.

Çok güzel bir güncelleme. 20 gündür devayı 1 kere kesebildik, onda da ks yedik. 1 kere skor alamadım achieve için daha.

Açıkçası eslant çöp slotunda kasan bi mage olarak ben güncellemeyi beğendim fakat tek sıkıntılı olarak gördüğüm nokta ms droplarının priest karakterlerinin de üzerine gidecek olması. İleride gözden geçirilir mi bilmiyorum fakat ms droplarının pazara konulamaz fakat trade edilebilir olarak değiştirilmesi sorunu çözecektir diye düşünüyorum.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Genie aktifken, skill barın kilitlenmesi de yakındır.

Quote Originally Posted by akoml View Post
    Genie aktifken, skill barın kilitlenmesi de yakındır.
    Bu güncellemeyi sabırla bekliyorum

Tebrikler . Gercekten en azindan merhem oldu bu guncelleme . Ellerinize gercekten saglik . Sesimizi duyduğunuzu biliyoruz . Fakat ; bu guncelleme stone golem htb htc darkmarw gibi slotlari bosaltmaya yetmez . Amac o slotlarin bosaltilmasida olmamali . Ama gercekten çetelerden kurtarmamiz gerek . Sabirsizlikla daha da iyi guncellemelerle slotlari bireysel farmcilara birakacagniz gunceleri bekliyoruz elinize saglik

Junior Member
    Simdi basinda beklesin avereller ins geniede kalkar

Junior Member
    MErhabalar

benim ele aldigim konu yeni gelen güncelleme ile ek olarak invertory gelmesı canta dolunca gızlı ınverto guzel bır dusunce ama ben 2 pc ıle farm atıyorum prst ve okcu ben prste drop gitmemesi için onun üstunu fulluyorum dırek okcuya gelsın dıye ama suanki gunceleme yuzunden gelen drop prste gıdıyo ve almazsam sılınıyor ben ınvet bırsey cop atana kadar gıtmıs oluyor hadı onu gectım ben her drop geldıgınde ona gıtmesını ıstemıyorum zaten gıtmesın dıye onun ustunu fulluyorum bunun kapatma yerı olması lazımdı guzel bır gunceleme ama full cantalı gıtmesını ıstemdımız de kapatabılmelıyız..... iyi oyunlar

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    [IMG]* Üst üste stoklanabilen eşyalar artık pazarda farklı fiyat ile birden fazla bölümde satılamayacak, stoklanabilen eşyayı pazarınızda sadece bir bölüme koyabileceksiniz.
    şimdi fiyat dolandırma olaylarında
    foruma konu açıldığında
    gelip isteyen istediği fiyata satar dikkatli
    olmanız gerekir diyen MOD arkadaşlar

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Pazar alanı serbest piyasa olduğu için her oyuncu istediği her eşyayı istediği fiyata koyabilir, daha dikkatli olmanızı öneriyorum.
    tarzında dolandırıcılar sırf bu tarz yazılar yüzünden
    gaza geldiler
    şimdi neden yasaklandı acaba veya böyle bir serbest
    piyasa vardıda 2 yıl önce şu anki güncellemeyi
    neden buy pazarında yaptılar

adam bildiğiniz nitelikli dolandırıcılık yapıyordu sizlerde gelip serbest
    piyasa diyordunuz eyvah eyvah.
    meydan-ı aslandan kanı buldukça tilki gibi fırsatla şikar almayı erlik sayma