Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Senior Member
    Evet, Güzel bir konuya değinmiş saygı değer arkadaşımız destekliyorum.

Mantıklı bir serzeniş

Senior Member Logades's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by angelof4433 View Post
    Merhaba;

Değerli forum arkadaşlarım ve yetkili arkadaşlar Lafı fazla uzatmadan 1-2 serzenişte bulunmak istiyorum.

1-Maradon görevlerini yapamaz halde yeni oyuncular.
    - Kecoon slotları dolu başlangıç görev itemlerini alıp oyunda ilerliyemiyoruz.Oyuna yeni başlayanlar için büyük sorun farkındamısınız ?
    -Gavolt slotları dolu ve ayrıca full makro ile atak yapan okçularla dolu görev yapıp item alamıyoruz başlangıç seviyesinde oyunun.
    -Folk village başlangıç görevlerini ve itemlerini alamıyoruz heryer dolu ve makro ile farm yapan insanlarla dolu.

Oyunun başlangıç bölümünde farm yapmak ne kadar saçma bişey oyuna yeni başlayanların mücadele etme şansı kalmıyor farkındamısınız?

2-El marod luferson görevlerini yapamıyoruz.
    -Skeleton grubu başlangıç silah ve zırh görevlerini yapamıyoruz makrocu okçular opal crystal ve upgrade scrool kasıyor.
    -Uruk balde vs uruk hai gruplarının görevini yapmak imkansız zaten hiç bahsetmiyorum.

Oyunun bize görevler karşılığı verdiği zırh silah itemlerini alamıyoruz oyunun başlangıç seviyesinde oyuncular büyük güçlükler çekiyor farkındamısınız ?

3-Eslant bölgesi
    -Oyuncuların exp kasması için neredeyse tüm görevlerin olduğu bu bölgede görev yapmak yine imkansız.

4-Steam'a gelen güncellemede emin olun tüm arkadaşlarım bana katılacaktır.ki ; Makrocuları hiç etkilemicektir.Çöp slotu diye adlandırdıgımız slotlarda invertoyu bu kişiler makro ile vip keyine atarak bu güncellemeden yine zarar görmiceklerdir.Olan yine legal oyuncuya olacaktır.

5-Eslant şuan adeta bir robot şehir gibi farkındamısınız ?
    -502,561 bu koordinatta yaklaşık benim şahit oldugum 4-5 aydır otomatik satış yapan itemsiz magelerle dolu sundires önü eslant koordinatı hiç mi dikkatinizi çekmedi sayın yetkililer.Ben oyuncu olarak görebiliyorum siz nerdesiniz ? İnvertoy güncellemesi bunları etkilemicek bile.
    -Uruk blade basan gate atarak towna gelen priestler aynı koordinatta rpr ve banka da item boşaltma hiç mi dikkatinizi çekmedi ?

Hangi birini raporluyalım ?

Farkındamısınız ? !!!!!

-
    bu oyun yönetiminin daha çok işine geliyor aktif pk atan oyuncular yerine bunları tercih ederler çünkü süreklid düzenli puss alan kişi onlar.yani kısaca oyun sadece cebini düşünür oyuncuyu değil.

Steame gelen güncelleme ile anladığım kadarıyla
    Örnek paramunda ustunu doldur kasalım deme işi bitiyor , ustu dolu karektere de ıtem gelecek ve dırek sılınecek,
    çöp slotlarındaki magelerin 6 karakter ustunu doldurup 1 karakter hile ile item sattırma işi bitiyor gayet verimli bir güncelleeme faydası cok olur ,
    tabi benim anladığım şekilde ise

Senior Member IXapreLLa's Avatar
    Nickname
    Zireael
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BorussiaDortmunD
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Her iki tarafında mutlu olmasının çözümü eslant için farm slotları olan görev sayılarını düşürmek 5 / 10 mob olabilir kesme görevi zaten malzeme zaten çok ucuza satılıyor. Hem yapması kolay mgame için hem de sizin en iyi olan bu bence
    " İnsan umutları hakkında endişe duyar . " - XapreLLa

Senior Member
    Quote Originally Posted by angelof4433 View Post
    diyelim ki dedigin gibi olsun farm yapıyorsun her gün 20dk arayla aynı koordinatta rpr ve satış yapabilirmisin hiç şaşırmadan ?
    Bir insanı her 20 dakikada bir kontrol edemem. Eğer sen ediyorsan video alıp kanıtlarıyla CR açabilirsin. CR açtığın halde işlem görmüyorsa demek ki bu senin uydurduğun bir olaydır.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Hayret hala 'illegal bir durum görüyorsanız kanıtlarıyla Cr'ye bildirin. ' diyen bir mod gelmemiş...

Junior Member
    Gorev slotlari hakkinda var olan konuya destek vermek yerine harici konu acmak niye tek bir konu gidersek belki sonuc alabiliriz daginik konularda bişe elde edilcegini sanmiyorum

Quote Originally Posted by lMyCooLl View Post
    Gorev slotlari hakkinda var olan konuya destek vermek yerine harici konu acmak niye tek bir konu gidersek belki sonuc alabiliriz daginik konularda bişe elde edilcegini sanmiyorum
    kaç aydır var da neye yarıyor hocam, ben kısaca özet geçeyim

alan memnun veren memnun biz bu oyunu para amaçla oynamayan oyuncular için acı bir gerçekten bahsedeyim

istediğimiz ko yok ve yakın gelecekte de gelecek gibi gözükmüyor

Junior Member
    Quote Originally Posted by ser_53XMHmTC View Post
    kaç aydır var da neye yarıyor hocam, ben kısaca özet geçeyim

alan memnun veren memnun biz bu oyunu para amaçla oynamayan oyuncular için acı bir gerçekten bahsedeyim

istediğimiz ko yok ve yakın gelecekte de gelecek gibi gözükmüyor

Gm lerin ellerinde ban politakasını degiştirim makroyu tpt gibi sınırsız cezalandırma getirse kimse cesaret edemez biz eskisi gibi ahmet mehmet bir olup istedigimiz slotlarda elle 1-2 saat farm ve rahat rahat görev yapabiliriz eskisi gibi eglenceyle