Results 1 to 5 of 5

Thread: Farmcılar hk.

Junior Member

Farmcılar hk.

Gece deru slotunu boş görünce genie ile slotu dönmeye başladım. Sabah sözde slotun sahibi gelmiş aylardır burda ben kasıyorum ks atma diyor. Bu olayın doğrusu nedir ks atan ben miyim yoksa ben slottayken burası benım yerim diyip gelen arkadaş mı. Bunun cezası varmı?

Kolay gelsin..

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Kill steal yani ks'nin herhangi bir yaptırımı yok. Slotlar herkese açıktır, senin veya benim diye bir sahiplenmenin hükmü yok.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Kill steal yani ks'nin herhangi bir yaptırımı yok. Slotlar herkese açıktır, senin veya benim diye bir sahiplenmenin hükmü yok.
    Bilgilendirme için teşekkürler

Junior Member
    Class
    Rogue
    Server
    Asgard
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Açıklama için teşekkür ederiz. Slotlarda tahmin edeceğiniz üzere aynı sebeple çok tartışma çıkıyor, karşılaştığımız bir durumla ilgili aksiyon alabilmek adına soruyorum. Slotları sahiplenmenin bir hükmü olmamasına karşın karşı taraftaki oyuncunun slottaki bir oyuncuya "seni oynatmam" , "peşinizi bırakmam", "CZde farm yapamazsınız" gibi bir oyuncunun oyun deneyimini etkileyecek ithamlarda bulunması durumunda bir yaptırım uygulanabilir mi? Cevabınıza göre bu konu ile ilgili aksiyon almak istiyorum, durumu kanıtlayacak ekran görüntüleri mevcut.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Padiven View Post
    Açıklama için teşekkür ederiz. Slotlarda tahmin edeceğiniz üzere aynı sebeple çok tartışma çıkıyor, karşılaştığımız bir durumla ilgili aksiyon alabilmek adına soruyorum. Slotları sahiplenmenin bir hükmü olmamasına karşın karşı taraftaki oyuncunun slottaki bir oyuncuya "seni oynatmam" , "peşinizi bırakmam", "CZde farm yapamazsınız" gibi bir oyuncunun oyun deneyimini etkileyecek ithamlarda bulunması durumunda bir yaptırım uygulanabilir mi? Cevabınıza göre bu konu ile ilgili aksiyon almak istiyorum, durumu kanıtlayacak ekran görüntüleri mevcut.
    Hakaret/tehdit gibi mesajlar varsa geçerli kanıtlarla birlikte Cheat Reports bölümüne bildirebilirsiniz.