Results 1 to 4 of 4

Thread: Hesabım HK

Unhappy Hesabım HK

Merhaba

Yine pazarımı kurmak için itemlerimi bastım her şeyimi hazırladım pazarımı kurdum eşyalarım satıldı paramı kazandım buraya kadar her şey çok güzel ama gel görelim ki 2 gün sonra siteye girip karakterime cash yüklemek için hesabıma giriş yaptım bir de ne göreyim KIRMIZI yazıyla koskocaman bir TPT yazıyor nedenini merak ettim ticket atıyım dedim cash'in yok ilerle yazıyordu üstüne üstelik Premiumum 20 günü var o da hiç oldu TPT yazıp banlanan hesabıma neden cash yükleyeyim o da cabası. GM abilerimizden rica ediyorum lütfen bana TPT sebebimi açıklayabilir misiniz ? Ama 3. party illegal falan kullanmışsındır falan demeyin ben bu oyuna para yatırıp birisiyim. Lütfen diyorum lütfen. Evde 2 bilgisayar mevcut sebebi buysa onu kaldırırım kullanmam daha da ama şu hesabımı açın lütfen.
    Last edited by xBionic; 03-07-2021 at 07:53 AM.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.
    Npoints bulunan farklı bir hesabınızdan da bilet gönderebilirsiniz.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Dostum kimsenin çarı durduk yere TPT yemez. İllegal yazılım kullanmışsın yani hile kullanmışsın yada daha önce kullanıp ban yemişsin ve tekrar başlamışsın pc ni formatlamadan.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by therain12 View Post
    Dostum kimsenin çarı durduk yere TPT yemez. İllegal yazılım kullanmışsın yani hile kullanmışsın yada daha önce kullanıp ban yemişsin ve tekrar başlamışsın pc ni formatlamadan.
    Veya illegal yazılım ile kastıklarını pazar charıyla satmaya çalışmışsın ip eşleşmesinden dolayı ona da ban atmışlar

Tags for this Thread