Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Macro Artık Legal mi?

Altar 1-2-3 Timed farketmez, Karus Linate Uruk Blade'deki bütün slotlarda Mageler geniesiz bir şekilde alanla çift slot uruk blade dönüyorlar. Öyle bir atıyorlar ki novayı slot tam çıktığı an kafalarına düşüyor. Bu ve benzeri sayısız macro kullanıcısı da aklıma ben neden genie alıyorum, macro legal olmuş sanırım fikrini getiriyor.. Var mı bu konuda fikri olan?
    Last edited by DonJose; 03-06-2021 at 04:13 PM.

Kanıtlarla birlikte report edebilirsin, eğer illegallik varsa ceza alırlar
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member
    Adamların makro olduğunu herkes biliyor hiçbir şey olmuyor oyna devam. Trade açık yakalarsan o zaman belki.

Quote Originally Posted by IcntknkscI View Post
    Adamların makro olduğunu herkes biliyor hiçbir şey olmuyor oyna devam. Trade açık yakalarsan o zaman belki.
    Ne yazık ki ben de yetkili arkadaşların özellikle makro konusunda çok yetersiz olduklarını düşünüyorum ama bu durumda report etmekten başka alternatifimiz yok.
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member
    Quote Originally Posted by esy_jkSRWxsh View Post
    Ne yazık ki ben de yetkili arkadaşların özellikle makro konusunda çok yetersiz olduklarını düşünüyorum ama bu durumda report etmekten başka alternatifimiz yok.
    Makrodan ceza almanın tek yolu var trade açık unutmak. Yeterlilik falan yok. Alternatif belli açıyorsun koyuyorsun mageleri slota ekmeğine bakıyorsun.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Başlık sorunuzun cevabı: Hayır.

Davranış Kuralları

Oyun içi rutin kontroller ve XC taramaları ile birlikte bu durum minimuma indirilmektedir.

İş birliği yapmak isterseniz kurallara uymadığını düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne bildirebilir, bildirimlerinizin geçerli olması için Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsiniz.