Results 1 to 3 of 3
    Senior Member

Mousem Bozuluyor Oyunda Xigncode Kaynaklı Sorun Yapar mı?

Aslında bu oyuncu mouselarında çok sık raslanan bir sorun imiş zamanla çift tıklama ya da çoklu tıklama sorunu olarak lanse ediliyor. Bende daha önce farenin orta tekerleğindeki tuşta başlamıştı bir basmaya bazen çift bazen 5 defa bile basma yapabiliyor bunu internette gezerken ayrı sayfada açmak için linkin üzerine basınca anlayabiliyorum da sanki diğer tuşlarda da yapmaya başladı bu durum gibi geliyor.

Tuşlar bu oyunda herhangi bir avantaj skili olarak atanmadı yan tuşun biri ENTER a ayarlı diğeri internet sayfasında orjinalden GERİ ayarlı. Herhangi bir minor ya da skile dönük tuş atamaları yok. Farenin orta tekerleği de biliyorsunuz oyunda kamera açısını değiştiriyor sadece. Ama açıkcası tırsmıyor da değilim şu an mouse bakıyorum ama seçip , karar verip buraya kargoyla gelene kadar sanki 1 ayı geçer gibime geliyor.

Napsam tümden mi pasifleştirsem tuşlarını yeni fare alana kadar?

Junior Member
    Benim konumu kaldırmasını biliyorlar bu konuya yorum atmamışlar

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Bilgisayarınızda farklı durumlar için dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz ancak Knight Online için kullanmanız ceza almanıza sebep olabilir, tuşları devre dışı bırakmanızı tavsiye ediyorum.

Quote Originally Posted by Sky_xGhXZdDr View Post
    Benim konumu kaldırmasını biliyorlar bu konuya yorum atmamışlar
    Forum Kuralları'na uygun olmayan konular kaldırılabilir, bunda yanlış bir durum bulunmuyor.