Results 1 to 9 of 9

Thread: Cezam Hk

Junior Member

Cezam Hk

Merak ettğim konu karsidaki de ayni muameleye maruz kaldimi bana verilen ceza diğer taraf a da verildi mi yoksa tek tarafli keyfi bir uygulama mi

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sonchar47 View Post
    Merak ettğim konu karsidaki de ayni muameleye maruz kaldimi bana verilen ceza diğer taraf a da verildi mi yoksa tek tarafli keyfi bir uygulama mi
    oyuna girdiğinde adam senle dalga geçiyorsa yememiş demektir :d

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Geçerli bir raporlama yaptıysanız ve ihlal durumu var ise gerekli işlem uygulanmıştır. Ek olarak itirazınız var ise bunun yeri genel forum alanları değil, bilet sistemidir.

Junior Member
    Zaten sorun su bu cezayi verİyorlar İtİraz etmemem İÇİn bİlet sİstemİnİ kapatiyorlar bu Şuphelİ amac İtİrazİ almamak ben bunda kasit arİyorum

Bilet göndermeniz durumunda hesabınız tekrar incelenir ve nihai karar bu incelemenin ardından size iletilir. Sanırım bilet sisteminden uzaklaştırıldınız. Buna sebep olarak spam yapmanız veya farklı durumlar olabilir. Verilen yanıtın nihai karar olduğunu bilmeniz gerekiyor.

Junior Member
    Keyfİ cezalar ancak oyuncu azaltir baska bİrsey deĞİl 3 ceza dİyor 4 gÜn oldu acmadilar bu ceza nin keyfİ bİr sekİlde verİldİĞİnİ gosterİyor

Quote Originally Posted by sonchar47 View Post
    Keyfİ cezalar ancak oyuncu azaltir baska bİrsey deĞİl 3 ceza dİyor 4 gÜn oldu acmadilar bu ceza nin keyfİ bİr sekİlde verİldİĞİnİ gosterİyor
    Keyfi ceza gibi bir durum söz konusu olamaz. Ek olarak ihlal durumu var ise cezai işlem kaçınılmazdır.

Junior Member
    İnsanlar oyunu bİraksin dİye ellerİnden gelenİİ yapİyorlar kendİlerİnce bİr sİstem kurulmuŞ oyunu keyfİ bİr sekİlde yonetİyorlar ve oyuncu nun hİcbİr hakkki yok ne İtİraz edebİlİyorsun nede bİr hak arayabİlİyorsun tamamen keyfİ ve hersey gm İnafina birakilmiŞ

İthamlarınızdan vazgeçmeli ve cezanız hakkında itirazınızı bilet üzerinden devam ettirmelisiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri hafta sonu biletlere bakmamaktadır. Lütfen mesai saatlerinde biletinize verilecek yanıtı bekleyiniz ve ek konular oluşturmayınız.

İyi forumlar.