Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

Angry Eski serverlarda utc etkinliği.

Her hafta utc lerde lag sorunu yaşıyoruz.Utc yede giremiyoruz her hafta sabit adamlar giriyorlar gerek koxp la gerek macroyla girenler biz normal legal oynayan oyuncular giremiyoruz ve bu durum gerçekten biz oyuncuları oyundan soğutuyor. Bu sorunu önlemek bukadar zormu gerçekten neden chaos gibi basma butonu çıkmıyor ? 100 karus 100 human alınsa buna çokmu zor yada 150 150 alınsa bunu yapmak bukadar zor olmasa gerek diye düşünüyorum ben gibi düsünende onlarca oyuncu olduğunu biliyorum. Tabi birde npc ye dragon çıkartan mageler.
    Bunların hepsi forgetten içinde geçerli. Yıllardır oyuncuların sesini dinlemiyorsunuz bu konuda. İlla iltifakmı olalım birşeyler yapmak için bireysel oynamayı seven oyuncu dolu oyunda.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Şu nefret ettiğimiz CAPTCHA sistemi UTC npc sine her tıklandığında açılsa makro ile girişler biter. Herkesin eşit şansı olur en azından.

Junior Member
    ozamanda bazen okunmayan yazı çıkıyo oda sıkıntı ama mantıklı birşey

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Eğer okumakta zorlanırsan hemen yan tarafında yenile işareti var ona tıkla yeni kod gelsin.

Senior Member
    Bığtık ya bığtık ya

Junior Member
    bu soruya cevap verecek bir tane yönetici yokmu acaba ?

Jr bdw girişi gibi olacak.

Senior Member
    Hani şu gereksiz gördüğünüz Knight Online için yüksek sisteme gereksinim yok; düşük özellikli ile de oynayabiliyoruz değil işte. Sisteminiz iyi ise girişlerde kasma donma yaşamazsınız. Hiçbir UTC etkinliğinde lag donma vs. olmuyor. Giremediğimde çok nadir oluyor. Macro vs. kullanmıyorum NPC'ye tıklarken.

Senior Member
    O lag ortamında normal bir oyuncunun tıklaması nerdeyse ımkanız.Ilk gıren arkadaşlar ztn yazıya tıklamıyor bile direk oyun sunucusuna giriş için paket verisi atıyorlar programla daha sonra yer kalırsa makro tıklayanlar eğer legalede yer kalırsa lagdan sıyrılabilenler giriyor işte
    Düşük sistemi bahane eden arkdaşa da i9750 işlemci gtx 1660 ti ssd de oyun var yine lag yapıyor yine kasıyor sistemle alakalı bir durum yok .Oyunun bir mapde çok oyuncu topladıgında saçmalaması ve sunucu yetersizliği sonucu o

Junior Member
    extreme benim bilgisayarda seninkiyle aynı özellik aynen lagla sistemin alakası yok ben kasma yaşamıyorum zaten lag yaşıyorum