Results 1 to 3 of 3

Hesabım Hakkında Lütfen önyargılı olmadan okuyunuz

Merhaba sayın Knight Online yönetimi ve değerli oyuncular;

Öncelikle belirtmek isterim ki, konu açılmadan önce 3 kere bilet oluşturulmuştur...

1836 Ataklı İnt Pri oyuncusuyum. 13 Şubat 2021 tarihinde "Macro Recorder" programını bilgisayarıma kurdum ve Xincode tarafından yakalandım. Hemen zindana gönderildim ve gerekli itemleri PUS'tan tedarik ederek zindandan çıktım. Hemen ardından MAKRO programını bilgisayarımdan kaldırdım. Ve rahatça kesebileceğim "LİCH" slotunda Farm atmak niyetiyle 20 adet genie + 10 adet genie hammer + DC Premium çektim ve slota oturdum. Zindandan çıktıktan 1-2 gün sonra sebebini bilmediğim bir sebeple Xingcode beni tekrar yakaladı.

Karakterimin başına bir şey geleceğini bilerek büyük bir korku ile farmlamaya devam ettim. Ve 19 Şubat 2021 tarihinde korktuğum başıma geldi. Hesabım "TPT Match" kodu ile süresiz kapatıldı.

Birinci bileti oluşturdum, ve karakterimin kullanıma açılmayacağı cevabını aldım. Bunun üzerine ikinci bileti oluşturdum ve illegal hesaplar ile bağlantı içerisinde olduğum, ve ip adresim üzerinden illegal hesaplara uzun süre giriş yaptığım gerekçesi ile hesabımın kapatıldığı ve tekrar kullanıma açılmayacağı cevabını aldım. Üçüncü kez bilet oluşturduğum da ise artık " bilet oluşturma halkımın kalmadığı" gerekçesi ile hesabım bilet oluşturmaya kapatıldı.

Her ihtimali düşünmeye başladım. Acaba format atmam mı gerekiyordu, başka bir bilgisayardan mı oynamam gerekiyordu. Açıkçası hala cevabını bulamadım.

Ancak belirtmek isterim ki bir kere Makro programı açtım ve açtığım gibi Xingcode tarafından yakalandım ve cezamı çektim.

Peki sonrasında neden böyle bir işlem yapıldı? Açıkçası hiçbir şey bilmiyorum

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

İtiraz etmek ve en doğru bilgiyi almak için müşteri hizmetlerine bilet gönderebilirsiniz. Yazdıklarınızdan yola çıkarsak 3. parti programları temizlemekte sorun yaşamış gibi görünüyorsunuz. Bu gibi durumlarda biz her zaman için temiz kurulum ya da profesyonel destek öneriyoruz.

Ayrıca aynı internet bağlantısı üzerinden 3. parti program kullandığında tüm hesaplar kapatılır. Başta da belirttiğim gibi en doğru cevaplar için müşteri hizmetlerine bilet atmanız gerekiyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

konuya denk gelmişken bende yıllar sonra basladım bu oyunu hep geyiğine oynadım ticari bi amacım olmadı hiç bıraktığımda 3. parti yazılımsız oynayan yok gıbıydı oylesıne bıdaha baslayınca eskı alıskanlıkla 3. partı yazılım kullandım yaklasık 6-7 hesabım banlandı dediğim gibi zevkine 2 3 unde bir banlanıp 0 dan takılıyodum sonra oyun anlamsızca sardı 3. pt yazılım kullanmadan hesap kasıyorum yıne geyığıne ama muhtemelen pc de bi yerlerde ındırdığım yazılımlar vardır 1 ayı aşkındır bi sıkıntı yok sımdı pre felan cekip oynamak ıstıyorum. 3.pt yazılım hiç kullanmadığım hesabım ip ban sebebiyle banlanır mı oyle bi durum varsa niye hesap acmama musade edıyor sıstem yada 1 ayı askındır nıye banlanmadı. yatırım yapmak ıstıyorum zevk almak ıcın ama soyledıklerınız urkutmedı değil hani