Results 1 to 6 of 6

Thread: Sms doğrulama

Junior Member

Sms doğrulama

Merhaba sms doğrula kodu geldi sayfa kapandı girdim tekrar iştiyor 5 np cekti ve kod geldi dogrulama yapmak için tekrar 5 np iştiyor çözümü varmı kod telefona geldi ama doğrulama kod ekranı nasıl girerim tekrar

Merhaba ,

Gizli sekmeden giriş yapıp denediniz mi? Veya farklı bir tarayıcıdan.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

SMS doğrulaması yaparken portaldan veya ICS sisteminden, SMS kodu talep ettikten sonra talep ettiğiniz sayfayı kapatmayın yenilemeyin aksi takdirde bu şekilde sorunlar oluşabiliyor. Sanırım tekrar kod talep ederek doğrulama işlemini yapmanız lazım ama dediğim gibi yukarıdaki verdiğim bilgiyi göz önünde bulundurarak yaparsanız sorun çıkmayacaktır.

Junior Member
    Ya aynı sorun bende de var . sabahtan beri bana kod gelmiyor yapmadığım kalmadı yardımcı olur musunuz lütfen ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Soultekk View Post
    Ya aynı sorun bende de var . sabahtan beri bana kod gelmiyor yapmadığım kalmadı yardımcı olur musunuz lütfen ?
    Chrome dan giriş yap ve 0 koymadan yaz telefonu

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Soultekk View Post
    Merhaba,

Arkadaşımızın anlattığı gibi, adımları uyguluyor ve buna rağmen sms almıyorsanız hesabınızın incelenmesi adına destek ekibine bilet gönderebilirsiniz.