Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

JR'de Devaya Ezik Skill Vurmak

İyi günler,

04.03.2021 tarihinde Akşam 22.40 JR'sinde devaya geldiğimizde partydeki 1 warrior 55 thrust skilliyle atak yapıyordu, görülmemesi için de devanın içine girmişti. Party genel olarak devanın canını indiremediği için ezik skill vurmamasını söyledim, kesemediğimiz için de atağı bıraktım devaya. Daha sonra ezik skill vurana değil bana tepki alındı. Sorum şu: JR etkinliğinde en azından 70 howling yerine 55 thrust vurmak etkinliği sabote etmek değil midir? Herhangi bir cezası var mıdır?
    Last edited by 99f_G7BEsUNM; 03-05-2021 at 12:06 PM.

Moderator xMakhWelo's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Oyun içi etkinliklerde en az şu skilli vuracaksınız yoksa ceza alırsınız gibi bir kural bulunmamakta. Dilerseniz kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports üzerinden bildirebilirsiniz, inceleme sonucu en doğru cevabı Cr ekibi verecektir.

Senior Member
    vuruyorsa afq değilse ceza verilmez malesef ki bir suistimal var ama kuralı böyle koymuşlar

Bunun bir cezası olabileceğini sanmıyorum. İsteyen istediği skilli vurur, tabi ne kadar doğru o bilinmez.
    Twitch Kanalım : https://twitch.tv/wuztena

partyde 5 kişi atack yapıyor ve canı çok zor iniyordu, haliyle 1 kişi ezik skill vurunca devayı kesememize sebep oldu. Devayı kesmemizi sabote etti aslında

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by 99f_G7BEsUNM View Post
    partyde 5 kişi atack yapıyor ve canı çok zor iniyordu, haliyle 1 kişi ezik skill vurunca devayı kesememize sebep oldu. Devayı kesmemizi sabote etti aslında
    Selam,

Arkadaşımın belirttiği gibi, dilerseniz geçerli kanıtlarınız ile bildirimde bulunabilirsiniz. Bu konuda gerekli incelemeyi yaparak en net yanıtı verecek birim CR ekibidir.

Moderator xMakhWelo's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 99f_G7BEsUNM View Post
    Etik bir durum değil tabii ki, fakat dediğim gibi bunun herhangi bir cezası bulunmuyor. Burada bakılan bölüm, oyuncu karakterine ait yapılması gereken görevleri yerine getiriyor mu? Atak yapması görevi yerine getirmesi için yeterli, kullanması gereken yetenek için bir kural bulunmuyor.

Senior Member
    Belki açmamıştır 70 skilini Parti devayı kesecek parti değilse zaten uğraşmak boşuna. Rakibi beklemek daha mantıklı. Zaten rakip deva can ortasındayken gelecek silahlar boşuna patlayacak.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    mp rec takarak o skilli vuran bile gördüm, adam vuruyor mana gitmiyor

3-5 kuruş mana cimriliği yapıyorlar maalesef bizim de başımıza geliyor. Sorsan adama pot param yok der ama bunlar gündelik hayatta da 3 kuruşun hesabını yapan tiplerdir ne yapabiliriz ki