Results 1 to 6 of 6

Exclamation Hesap Bilgim Hk.

Ben oyunu Üniversite zamanı bıraktığımda kullandığım eski bir karakterim vardı hatta zamanında K2'den Mgame hesaplarına taşıma işlemini de bizzat kendim yaptım.
    Karakterin Mail adresi Mynet idi ilk zamanları daha sonra onu Hotmail hesabına taşıma işlemini de gene bizzat kendim yaptım.
    Geçen süre içerisinde ben Karakter Id ve şifreyi İtem kilit G.soru ve cevaplarını biliyorum lakin Mail adresini ve gizli sorusunu bilmeme rağmen şifreyi unutmuşum yazdığım bir kağıt var lakin yanlış yazmışım zaten sadece Mail hesabına taşımak amacıyla açmıştım.

Pandemi süreci uzadı vs bende hem hatırası var hem de heves ettim oynamak için bu karakter ile tekrar başlamak istiyorum diye oyuna girmek istedim lakin bana Mail ile şifre sıfırlamam gerektiği söylendi.

Şimdi ben 2 kere ticket attım ilkinde otomatik cevap geldi 2.ticket sonunda ise hesap güvenliği nedeniyle karakter ıd şifre ile siteye girişi engellenmiş ve sadece Mail'e yönlendiriyor hal böyle olunca ne yapacağımı bilemez oldum.

Şimdi ben karakter Id Şifre ve Nicki biliyorum uzun zamandır da Aktif değil üzerinde değerli sayılacak hiç bir şey de yok inceleseler bulurlar ama gel gör ki sorunuma bir çözüm bulamıyorlar.

Bi yardımcı olsanız çok sevinirim belki bu mesajı okumazsınız diye Genel Tartışma Bölümüne de konuyu açma gereği duydum burada size ıd ve karakter ismi vereyim ben bu arada Mail adresini de biliyorum tek Mail şifreyi yanlış yazmışım muhtemelen hepsi bu.

Karakter Nick: ByKarabela37

Sw: Diez

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemekle birlikte; hesabınızın mail, telefon vs. gibi aidiyet bilgilerine erişebiliyor olmak oyuncularımızın sorumluluğundadır. Mailinize erişiminiz gerekmektedir.

Lütfen bir yardımcı olun bende biliyorum lakin Mail adresini şifreyi unutmuşum kaldı ki Mail adresine ait kayıtlı telefon numarasını da biliyorum eski işyerinde çalıştığı yerin numarası hatta o numarayı dahi almak istedim fakat bana henüz satışa sunulmadığını ve belirli bir dönem beklemem gerektiği de söylendi.

Ben çok zor birşey istemiyorum sadece yardımcı olmanız yeni bir Mail tanımlamanızı istiyorum lütfen bir çok kişiye yardımcı oluyorsunuz.

Kaldı ki hesap bana ait gizli soru cevap her türlü hatta Cypher zamanı açılan bir karakter K2 zamanı daha nasıl ispatlamam lazım ki çok zor olmasa gerek.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Üzgünüm ancak bu konuda irtibata geçmeniz tek yer destek ekibidir.

Ben Ticket atıyorum lakin otomatik cevap veriyorlar diğerinde ise Id şifre ile foruma girişi yasakladılar.

2 kere Ticket ve sonuç bu şimdi ben nasıl iletişim kurabilirim ki ben zaten bütün bunları denedikten sonra buraya konuyu açma gereği duydum ki bu konuyu da farklı karakterimin Forum hesabı ile yazıyorum karşıda muhattap bulamıyorum sebebi bu

Ben sadece İnsanca diyalog ile çözülmesini istiyorum hepsi bu bana seçenek sunmuyorlar sizin gibi lütfen yani yardımcı olun ben kötü birşey de demiyorum

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Bakın sizi anlayabiliyor empati de kurabiliyoruz. Ancak unuttuğunuz hesabın bağlı olduğu mail adresi değil mail adresinin şifresi ve şifrenizi kurtarmak için kaydettiğiniz telefon numarası. Doğal olarak muhatabınız mail sağlayıcısı olmalı.

Destek ekibinin verdiği karar nihaidir. Mail sağlayıcınızla iletişime geçebilirsiniz.

Gerekli tüm cevaplar verildiği için konu kapatılmıştır.