Results 1 to 2 of 2

Thread: Hesabım hk

Junior Member

Hesabım hk

Merhaba, Şubat ayının başında 60+ lv mage ile exp kasıp görev yaparken anlamadığım bir şekilde hapis cezası aldım. Çok irdeledim konuyu ticket attım ancak makro kullanımı vs dediler konuyu kapattılar. İnsan gibi görev yapıp bir an önce 70-75 olmanın derdine düşmüşken birden kendimi hapiste buldum. Makroymuş...! Eyvallah dedim bastım parayı çıktım hapisten. O da yan çarların levelli olmasının hatrına. Böyle birşey ilk defa geldi başıma. Tabi bunlardan sonra vazgeçtim mage kasmaktan soğudum dedim okçuma geri döneyim farmlıyım. Farmlamaya başladıktan bir hafta sonra yani dün tekrar içeride buldum çarı. Ticket attım dönüş yok hala bekliyorum. Arkadaşım daha önceden pcde yüklü olan korsan sunucu veya diğer yazılımlardan kaynaklandığını söylüyor. Ancak başka çar ile de aynj pc üzerinden giriş sağladım bu süre içinde ona herhangi birşey olmadı. Gerçekten anlamadığım bir ceza sistemi var. Cezalandırılıyorsunuz ama neden cezalandırıldığınız hakkında bilgiyi sadece ticket atıp döndüklerinde öğrenebiliyosunuz
    Last edited by SkCLucky; 03-04-2021 at 10:46 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Hesabınıza uygulanan cezaya itiraz etmek adına destek ekibine bilet göndermeniz gerekiyor, bunu da yaptığınızı belirttiniz. Lütfen bu süreçte bileti güncellemeden ve ek bir bilet göndermeden gelecek olan yanıtı bekleyiniz.

Tags for this Thread