Results 1 to 3 of 3

CR Video Kanıt hakkında

Allah aşkına 2 günde yaklaşık 5 tane video aldım tamam kabul 4 ünde 2 videonun birleştirilmesi işlemi var çünkü adamın üzerime pazar kurması 3-4 saat sonra gerçekleşiyor ben yayıncı vs değilim 3-4 saat boyunca kayıt alıp bunu kanıt olarak ekliyeyim bana gelip yok üzerinde oynama diyorsunuz oynama dediğinizde pazarı adam üzerimdeyken bozup ileriye kurduğum bölüm ile tekrar adamı üzerimde gördüğüm zamanın farklı olması yani 2 ayrı video birleşimi tarihler aynı saatler farklı sadece. Tamam eyvallah hadi onlarda oynadık son olarak 15 dk video aldım adamı online yakalayıp videoda belli üzerime yürüdüğü karakteri ileri getiriyorum ileri üzerime geliyor yana çekiyorum yana geliyor apaçık herşey ortada hala bölge değiştir diyorsunuz. 1 tane cr yetkilisi bu ban politikanız için her bir kalem için insanların nasıl video alması gerektiğini anlatan video hazırlayıp koysunlar siteye. Malum konudan onlarca arkadaşım video attığı halde onlarda sonuç alamıyorsa demekki bazı şeyler sadece yazıp açıkladık demekle olmuyormuş ... Merak ettiğim bir diğer husus ise bölge değiştir ne oluyor ? Yani ne yapmam gerekiyor pazarı kurduğum yerde alınan itemi taleye ışınlanıp mı kurayım orda sadece SC ile pazar tarayan bir allahın kulunu mu bekliyeyim ? Pazarın yerini değiştirdiğim belli zaten videoda hala görsel bug olduğunu düşünüyorsanız yani diyecek bişeyim yok

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Selam,

Bahsettiğiniz konunun görsel bir sorun olup olmamasıyla ilgisi yok. Yer değiştirdiğinizde kasıtlı bir eylem varsa kişi devamlı yapacaktır ve bu tek videoda kesin görülebilir. Parça parça video yüklemek yerine tek video yüklemeniz de aynı zaman diliminde yaptığını gösterecektir. Birden fazla video ya da ekran görüntüsü eklemek daha zahmetli bir iştir. Dediğim gibi yaparsanız sonuç alırsınız.

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Selam,

Bahsettiğiniz konunun görsel bir sorun olup olmamasıyla ilgisi yok. Yer değiştirdiğinizde kasıtlı bir eylem varsa kişi devamlı yapacaktır ve bu tek videoda kesin görülebilir. Parça parça video yüklemek yerine tek video yüklemeniz de aynı zaman diliminde yaptığını gösterecektir. Birden fazla video ya da ekran görüntüsü eklemek daha zahmetli bir iştir. Dediğim gibi yaparsanız sonuç alırsınız.
    Sevgili moderatörümüz,
    İzniniz var mı bilmiyorum ancak attığım son rapora bakarmısınız rica ediyorum sizden. Kıymetli cr ekibimiz cevap atana kadar 3. videoyu ekledim raporuma 15 dk yaklaşık videoda açıkça üzerime yürüdüğü üzerime pazar kurduğu belli ancak aldığım cevap "Bölge değiştir."
    Last edited by xxBOGUHANxx; 03-04-2021 at 05:57 PM.