Results 1 to 2 of 2

Thread: Hesabım hk

Exclamation Hesabım hk

Böyle bir saçmalık olamaz madende dururken disiplin cezası alıyorum kimsenin benim bilgisayarımı incelemeye hakkı yok
    benim bilgiyasarım bana özel kişisel birgilerim vesayre özel hayatım hertürlü hesaplarım var benim bilgisayarımı inceleyip
    disiplin cezası vermişler benim macroyla bu serverde kullanmamı gerektirecek bir sebep yok maden yaparken neden macro kullanim yada
    cz de pk atmıyorsam neden macro ya ihtiyaç duyim benim bunu kendi kişisel bilgisayarımda bulundurmam kimseyi ilgilendirmiyor
    eğerki oyun içerisinde kullandğımı ispatlayacak bir kanıt ve deliliniz yok ise beni cezalandırmaya hakkınız yok tur
    ayrıca bu tamamiyle benim kişisel bilgisayarım bunun için zararımın giderilmesini istiyorum geçen günlerimin magduriyetimin
    derhal giderilmesini istiyorum ayrıca bilişim suçlarına suç duyurusunda bulunacağım benim bilgisayarımı incelemeye hakkınız yok
    macro yok bulundurmam da kimseyi ilgilendirmez oyun içerisinde kullandığımı kanıtlayacak bir delilinizde yok
    kısıtlayarak cezalandırmayada hakkınız yok . tam bir rezalet

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    İtirazınıza Ko ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden destek bilet göndererek devam edebilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. http://support.nttgame.com/