Results 1 to 3 of 3

Moradonda PC aşırı kasıyor yürüyemiyorum öneri için buyrun...

Merhabalar değerli arkadaşlar aramızda pcden iyi anlayan birileri vardır diye umuyorum benim pazar için kullandığım PC özellikleri bunlar ;
    Intel atom n455
    Ekran kartı Intel gma3150
    Ram 2 GB DDR3
    Bu özelliklerden hangi birini yükselttiğim takdirde bir nebze olsun düzelir fazla bişey istemiyorum eski bir PC işlemci mi değiştirmeliyim ekran kartı mi yükseltmeliyim ?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Ram oldukça yetersiz, ek olarak işlemciyi de yükseltmeniz gerekebilir.

Konunuzu uygun bölüme taşıdım.

[QUOTE=edo_NUtwfr9n;2293897]Merhabalar değerli arkadaşlar aramızda pcden iyi anlayan birileri vardır diye umuyorum benim pazar için kullandığım PC özellikleri bunlar ;
    Intel atom n455
    Ekran kartı Intel gma3150
    Ram 2 GB DDR3
    Bu özelliklerden hangi birini yükselttiğim takdirde bir nebze olsun düzelir fazla bişey istemiyorum eski bir PC işlemci mi değiştirmeliyim ekran kartı mi yükseltmeliyim ?[/QUOTE]

Sevgili kardeşim senin bu kullandığın sistem nereden tutsan elinde kalır çok sınırlı şekilde oynama yapabilirsin ama bir fayda göremezsin yeni sistem tavsiyesi verebilirim sana ama şuan pc parçaları aşırı pahalı ikinci ele güvenilir birinden alabilirsin 2 gb ram boştayken bile sadece pc kullanıyor onu bu oyun için en aşa 8 gb ram en az rx 570 ekran kartı lazım sistem tavsiyelerine bakma online oyun olduğu için gerekiyor bütçe söylersen bana sana pc toplarım buradan yazarım parçaları