Results 1 to 10 of 10

Actığım forum konum hk

SkCLucky

Oyunda çok pclilerin mafyalığı forumda mod arkadaslarımızın mafyalığı

Ben 3 ay önce açılmış konuya mesaj atmak zorunda değilim..

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Konu içinde bir konudan diğer konuya oldukça düzensiz atladığınız için sizi mevcut konulardan devam edebileceğinizi belirttim. Bu arada güncel olan konular mevcut, 3 aylık bir konuya elbette yazmak zorunda değilsiniz.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Konu içinde bir konudan diğer konuya oldukça düzensiz atladığınız için sizi mevcut konulardan devam edebileceğinizi belirttim. Bu arada güncel olan konular mevcut, 3 aylık bir konuya elbette yazmak zorunda değilsiniz.
    Dikkat ederseniz açtığım konunun başlığı 'Neden' di, yani tek bir konudan bahsetmek istesem o konunun başlığını yazardım..

Lakin benim açtığım konunun baslığı 'Neden' buda demek oluyor ki , sorunumu ,derdimi anlatabilecek kadar yazdıktan sonra,belli bir düzen aramadan diğer sorunumu da dile getirebilirim..

Mesela bknz: yukarıda özgürlük diye başlık açmışım ve özgürce mesaj atabilmem gerektiğini ima etmişim..

Not:Başlığa ks gelmiş
    Last edited by mis_ye4ALVDK; 03-03-2021 at 09:03 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

mevcut konulardan devam edince çözülüyor mü sorun? benim attığım cr raporu hala değerlendirilmedi ne zamandır bekliyorum. oyunda ufak tefek sanal minik mafyacıklar olmuş kendilerini bir şey sanıyorlar ağızları küfür dolu çekmişler magelere itemleri slotlara çökmüşler ekmek kapısı haline getirmişler oyun düzenini bozuyorlar. görev yapamıyorum farm yapamıyorum adil değil dengesizlik var. para basmak istemiyorum oyuna kardeşim premium tamam çekelim hadi itemi de alalım ama oyun bu oyun. kalkıp da dışarıdaki aç yetim susuz yetim sokakta sürünürken vicdanım daha fazlasını yatırmaya el vermiyor. durumum var haddinden fazla var çok şükür Allah herkese nasip etsin bunlara bir çözüm gelmezse de basacağım 500 bin tl 100 makinadan mageleri sokacağım en son o olacak bunu mu yapalım illa? nerde bu görevliler niye ilgilenmiyor düzelmiyor bu sıkıntılar. sözleşmede bile ticari satışlar yasak diyor orda burda gb satılıyor madde olarak bile geçmiyor yetkili satıcılarımız vardır diye. ekmek kapısı olarak bu oyunu oynayan düzeni bozan bu taksi slotları tamamen bitirilsin bu adamlar da banlansın süresiz.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Elbette dilediğiniz gibi görüş ve fikirlerinizi yazabilirsiniz fakat bizler de daha iyi bir forum ortamı için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Mevcut benzer konular varken sizin bu şekilde farklı bir konu açmanız konuları bölebilir ve bizlerin takibini zorlaştırabilir.

Bu nedenle forum arama kısmını kullanmanızı önermiştim, arama yapabilirseniz sizin açtığınız konuya ve benzer mevcut konulara ulaşabilirsiniz.

Quote Originally Posted by JaxTeller251121 View Post
    mevcut konulardan devam edince çözülüyor mü sorun? benim attığım cr raporu hala değerlendirilmedi ne zamandır bekliyorum. oyunda ufak tefek sanal minik mafyacıklar olmuş kendilerini bir şey sanıyorlar ağızları küfür dolu çekmişler magelere itemleri slotlara çökmüşler ekmek kapısı haline getirmişler oyun düzenini bozuyorlar. görev yapamıyorum farm yapamıyorum adil değil dengesizlik var. para basmak istemiyorum oyuna kardeşim premium tamam çekelim hadi itemi de alalım ama oyun bu oyun. kalkıp da dışarıdaki aç yetim susuz yetim sokakta sürünürken vicdanım daha fazlasını yatırmaya el vermiyor. durumum var haddinden fazla var çok şükür Allah herkese nasip etsin bunlara bir çözüm gelmezse de basacağım 500 bin tl 100 makinadan mageleri sokacağım en son o olacak bunu mu yapalım illa? nerde bu görevliler niye ilgilenmiyor düzelmiyor bu sıkıntılar. sözleşmede bile ticari satışlar yasak diyor orda burda gb satılıyor madde olarak bile geçmiyor yetkili satıcılarımız vardır diye. ekmek kapısı olarak bu oyunu oynayan düzeni bozan bu taksi slotları tamamen bitirilsin bu adamlar da banlansın süresiz.
    Açtığım ve anında kapatılan konumda tam olarak bundan bahsediyordum.
    Tek bir hakaret etmeden ,bütün farm ve exp slotlarının magelere peşkeş çekildiğini söyleyip bize kalan tek farm yeri olan drakide de drop alamadığımızdan bahsettim.

Ama sağolsun yüce mod arkadaşımız konuyu çok düzensiz bulup kapatmış.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Genel olarak tüm forumlarda şöyle bir kural vardır; konu başlığı konuyu anlatır olmalıdır. Ben herhangi bir forumda yönetici olsam ve neden? başlıklı bir konu açılsa, içeriğe dikkat etmeden yönlendirme yapmadan uygun konu başlığı ile yeni konu açınız der konuyu kapatırım.

Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Genel olarak tüm forumlarda şöyle bir kural vardır; konu başlığı konuyu anlatır olmalıdır. Ben herhangi bir forumda yönetici olsam ve neden? başlıklı bir konu açılsa, içeriğe dikkat etmeden yönlendirme yapmadan uygun konu başlığı ile yeni konu açınız der konuyu kapatırım.
    O zaman iyi ki yönetici değilsiniz

Neden kapsamlı bir sorudur,hatta cevapların çoğu neden sorusundan ortaya çıkar..

Sormak istediğim soruları en güzel şekilde anlatabilecek konu başlığı 'Neden'di bende önce kendime sonra yönetici arkadaşlara bunu sordum..

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mis_ye4ALVDK View Post
    O zaman iyi ki yönetici değilsiniz

Neden kapsamlı bir sorudur,hatta cevapların çoğu neden sorusundan ortaya çıkar..

Sormak istediğim soruları en güzel şekilde anlatabilecek konu başlığı 'Neden'di bende önce kendime sonra yönetici arkadaşlara bunu sordum..
    O zaman yardıma ihtiyacı olan herkes ‘acil yardım’ başlıklı konu açsın. Acil bir şekilde yardıma ihtiyacı olduğu için gayet kapsamlı bir başlık olur.
    Yıllarca forumlarda yöneticilik yapmış ve forumlar kurmuş biri olarak olması gerekeni belirttim. Forumları sosyal medya ile karıştırmayın. Yıllardır süregelen kurallar vardır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    O zaman yardıma ihtiyacı olan herkes ‘acil yardım’ başlıklı konu açsın. Acil bir şekilde yardıma ihtiyacı olduğu için gayet kapsamlı bir başlık olur.
    Yıllarca forumlarda yöneticilik yapmış ve forumlar kurmuş biri olarak olması gerekeni belirttim. Forumları sosyal medya ile karıştırmayın. Yıllardır süregelen kurallar vardır.
    bu tecrübelerinizi ve yeteneklerinizi şu bahsettiğimiz konularda çözüme ulaştırmak adına kullanabilirsiniz öyleyse böylece konu kalabalığı da olmaz değil mi? siz de destek verin bu problemlerin çözülmesi için mesele kalmaz.