Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member

Lightbulb Koskoca UTC iteminin tercih edilememezliği ! ! !

bildiğiniz gibi oyundaki en önemli aktivitelerden biri Under The Castle'dir.

Bu etkinlikten alınan itemler Kahnjar (dagger), Moonlight (jamadar), Azagai (bow), Ruaheu (Pri Weapon), Buju (spear) vd. oyundaki Dark Knight itemlerinin ardından gelen en güçlü ve doğal olarak herkes tarafından aranan itemlerdir. Bununla birlikte Mage itemlerine baktığımızda sadece Codex Gigas görünmektedir. Peki nedir bu Codex'in özellikleri? sadece ama sadece def vermesidir. o da düşük bir def. Bu çok güçlü olması gereken itemin +7 hali bile sadece 26 def vermektedir. başka bilinen ya da görünen hiçbir artısı yoktur.

Peki bu mageler hangi itemi kullanıyorlar, tabi ki book kullanıyorlar, neden mi çünkü booklarda hem yüksek atack hem yüksek damage hem hp bonus hem mp damage hem de rezistans veriyor ya rezistans. bu itemin tercih edilmemesi için hiçbir sebep yok. bir de utc stafına bakalım çok düşük bir def. bu oyunun çok saçma bir özelliğidir.

Naçizane tavsiyem. Bookların özelliklerinin azalması kesinlikle doğru olmayacaktır. Bununla birlikte UTC stafflarına hiçbir şey eklenmese bile sadece HP bonus ya da damagesine göre Rezist verse yine yeter.

Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Haklı, utc stafflarına bir iyileştirme gelebilir.

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Bütün mage stafllarına iyileştirme getirmeleri gerekiyor umarım yaparlar.

Junior Member
    Umarım ntt'den bunu gören birisi mgame e iletir de bir çaresine bakarlar.Diger bütün jobların utc itemleri elit itemken mage in itemi elit degil.

Hep bir iyileştirme istiyoruz ama geldigi yok duy artık sesimizi ntt ve mgame

mage stafflarına iyileştirme lütfen bizde diger joblar gibi utc mage itemini kullanmak istiyoruz.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Hangisi iyiyse onu kullan dostum. Ucuza aldığın ve şu an kullandığın Codex'e Buff bekleme bence.

Senior Member
    Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    Hangisi iyiyse onu kullan dostum. Ucuza aldığın ve şu an kullandığın Codex'e Buff bekleme bence.
    tamam bi daha fikirlerimi özgürce paylaşmam.

Senior Member HeroicRaptor's Avatar
    Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    Çok yanlış düşünüyorsun hocam. Ben de bu tarz konular açıyorum bahsetiğim itemlerin neredeyse hiçbiri bende yok 1 adet bile. Oyunda yanlış gördüğünü söylemiş arkadaş.

Konuya dönersek Codex Gigas fena item değil bence ama Book of Wisdom aşırı abartılı diğer Castellan silahlarına göre.

Senior Member
    cevap verebilecek bir yetkili var mıdır?

Tags for this Thread