Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Angry Farm slotları hakkında

Yetkili arkadaşların bu konuya bir düzenleme yapması gerektiğini düşünüyorum. Adam artık multi client mi kullanıyor. Çoklu bilgisayar mı bilmiyorum. Siriusta her deru slotunda aynı adamın charları mevcut. Kendimiz gidip oraya ks attığımızda kutu alamayınca mob çekip yatırıyorlar. Genie altı macro kullanmaları cabası. Diyeceksiniz ki raporla vs. adam kendi hesapları ile yapmıyor bunu yan hesapları ile yapıyor adamın farm charına bir şey olmuyor ki. 10-15dakikada 35 olan charı alıp çok rahat bir şekilde slota getirip mob çekebilir sonuçta.
    Last edited by kul_2jgMelNJ; 03-03-2021 at 01:10 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Belirttiğiniz gibi bir durum mevcut ise kanıtlar ile birlikte Cheat Reports bölümüne konu açarsanız detaylı olarak inceleme yapılabilir.

Bunun haricinde ek bir gelişme olursa duyuru olarak paylaşacağız.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Belirttiğiniz gibi bir durum mevcut ise kanıtlar ile birlikte Cheat Reports bölümüne konu açarsanız detaylı olarak inceleme yapılabilir.

Bunun haricinde ek bir gelişme olursa duyuru olarak paylaşacağız.
    merhaba bu durum hakkında bir düzenleme şart adamlar teşkilat oluşturmuşlar artık her serverda aylar boyu uruk blade apost deruvish stone golem dark mare slotunda farm atan karakterler var multi bilgisayarlar ile giriyorlar veya sunucu kiralayıp giriyorlar ve tapusuymuş gibide sövüyorlar slotta hayır onlar gibi bizde para ödüyoruz bu oyunda belli bir seviyeye gelip item toplayıp kazanç sağlamak için onların ki ekstaradan emek hırsızlığına giriyor.

Junior Member
    Bu arkadaşları destekliyorum. Bütün para kasılacak çöp slotları aynı nickte aynı clandaki insanlarla doludur. Bunlar bu işin ticaretine girişmiştir. Oyun kuralları gereği gelişimi engelleyici bir şekilde oyun oynuyorlar. Haksız kazanç ve emek hırsızlığı cabası. En kısa zamanda tek tek kanıtlarını toplayıp şikayetçi olucam.

Junior Member
    Sayın yetkili bak adam bir şeyden rahatsız ve bu konu herkesin ortak rahatsızlığı sen oyun içinde gezip bunları görmüyor musun sanki neden illa bizden raporlamamızı bekliyorsun? Git özellikle yeni serverlere half trol berserker ve captain Stone golem nightmare slotlarına incele adamları suç işleyene cezasını ver görev yapamaz hale geldik. İllegallik ayyuka çıkmış buna engel olmanız çok mu zor?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Metehan0534 View Post
    Sayın yetkili bak adam bir şeyden rahatsız ve bu konu herkesin ortak rahatsızlığı sen oyun içinde gezip bunları görmüyor musun sanki neden illa bizden raporlamamızı bekliyorsun? Git özellikle yeni serverlere half trol berserker ve captain Stone golem nightmare slotlarına incele adamları suç işleyene cezasını ver görev yapamaz hale geldik. İllegallik ayyuka çıkmış buna engel olmanız çok mu zor?
    Moderatörlerin oyun içinde herhangi bir yetkisi yok. Ayrıca gün içinde düzenli kontrol ve taramalar yapılıyor.

Junior Member
    Merhabalar ben dİez surverİnde oyunuyorum, daha doĞrusu oynamaya ÇaliŞiyorum. Lufer olsun eslant olsun her yer ayni kİŞİler tarafindan İstİla edİlmİŞ ve genİe İle 24 saat farm yapiyorlar. Bu oyun mu yoksa para kazanma İŞİ mİ. Yok droplar dÜŞÜrÜlsÜn yok cz ye taŞinsin falan hepsİ Çare deĞİl. Artik bu genİe saÇmaliĞi kaldirilsin da herkes elle kassin ve farmlasin lÜtfen