Results 1 to 6 of 6
    Senior Member
    Nickname
    Disloyal
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)

BDW giriş ekranı

bir kaç gündür takibini yapıyorum pazartesi 13:00'da gelen join ekranı salı gelmeyebiliyor
    aynı durum gece 02:00 bdwsi için de geçerli

etkinlik yada ms içerisinde olmuyorum o anlarda
    çözümü bilen var mı

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Kişisel görüşümü yazayım, bazen bana da 23:00 Bdw'sine girdikten sonra hiç relog atmadan 02:00 Bdw'sini beklediğimde giriş seçeneği gelmeyebiliyor. Ama iki etkinlik arası relog atarsanız bir sorun yaşamazsınız.

Senior Member
    Şöyle belirteyim bazen etkinlik geldiğinde X basarak simge durumuna düşürüyoruz sonra geri açtığımızda aynı görünüyor . Tecrübelerime dayanarak simge durumuna 1 ay boyunca hiç düşürmedim ve hiç bir zaman bu sorunla karşılaşmadım (farklı harita için hariç . Simge durumuna düşünüp daha sonralarda etknilik saati geldiğinde join yazısı gelmediği durumlarda sol shift + C yaparak getirebiliyordum . Tabi bununla birlikte hem join yazısı hemde bdw skor tabelası bugu olarak karşıma çıkıyordu . Kısaca oyuna girdiğinizde chaos yada bdw ekranını X tuşu ile simge durumuna düşürmezseniz o sorunu yaşamazsınız ki aylarca hiç yaşamadım .

Senior Member
    Nickname
    Disloyal
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)
    ben 3 yıldır chaos girmiyorum ve bahsettiğin durumu yaşıyor olabilirim
    chaos görünce sinirle kapatıyorum hemen
    ama arada bir fark var chaos'u simge durumuna düşürünce yukarıda işareti oluyor bu bdw için geçerli değil

Senior Member
    bir daha ki seferde küçültmemeyi dene bir yerde kalsın bu sorunu tekrar yaşamazsın büyük ihtimalle

Junior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Kişisel görüşümü yazayım, bazen bana da 23:00 Bdw'sine girdikten sonra hiç relog atmadan 02:00 Bdw'sini beklediğimde giriş seçeneği gelmeyebiliyor. Ama iki etkinlik arası relog atarsanız bir sorun yaşamazsınız.

Quote Originally Posted by JETONNNNNNN View Post
    bir daha ki seferde küçültmemeyi dene bir yerde kalsın bu sorunu tekrar yaşamazsın büyük ihtimalle
    Ama sonuç olarak bu bir bug oyunun hatası bence moderatör arkadaşlar bunu GM ekibine iletmeli yada bu konuyu okuyan GM varsa Mgameye bunu iletmeli ekran ufaltılması yada büyütülmesi hatları ekrana gelmemesi v.s şikayetler var sonuçta bende bir çok kez yaşadım tam saattini beklediğimde BDW simgesi çıkmıyor ekrana gelmiyor günde 3 defa değilmi bu etkinlik ama birinde geliyorsa diğerinde olmuyor etkinliğe katılacağın ŞIK ve bir sorun ben bile bu konu olmasaydı bilmiyordum forumu takip etmeyen kişiler için bu gibi BUG lar sorun teşkil ediyor etkinliklere giremiyoruz sayın yetkililer bilginize.