Results 1 to 5 of 5

Thread: Mail adresi Hk

Senior Member
    Nickname
    Aron
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    x
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus

Exclamation Mail adresi Hk

merhaba, farklı bir accountum var fakat yurt dışı numarası kullanıyordum yurt dışında yaşıyordum türkiyeye temelli geldim fakat mail adresim o telefon numarasına kayıtlı ve hesabıma giriş sağlayabiliyorum genel giriş üzerinden tekrardan bilet yöntemi ile ve istenilen bilgileri girdiğimde mail adresimi ve telefon numaramı değiştirebilir miyim?
    Last edited by obortak; 03-02-2021 at 06:48 PM.

Senior Member
    Nickname
    Aron
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    x
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    moderatörler yardımcı olabilir mi bu konu için?

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

ICS/OTP için sağlanan numara değişim desteği 31 Aralık 2020 tarihinde sona erdi. Ek olarak bahsettiğiniz bilgiler hesap aidiyet bilgileri olup sizin bilmeniz gerekmektedir. Dilerseniz durum hakkında destek bileti gönderebilirsiniz, en net yanıt müşteri hizmetleri tarafından verilecektir.

Senior Member
    Nickname
    Aron
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    x
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

ICS/OTP için sağlanan numara değişim desteği 31 Aralık 2020 tarihinde sona erdi. Ek olarak bahsettiğiniz bilgiler hesap aidiyet bilgileri olup sizin bilmeniz gerekmektedir. Dilerseniz durum hakkında destek bileti gönderebilirsiniz, en net yanıt müşteri hizmetleri tarafından verilecektir.
    merhaba tekrardan mail adresimin şifresini biliyorum ama giriş sağlayamaya çalıştığımda telefon numarama kod geliyor ve telefonumu türkiye de kullanamıyorum ama gerekli bütün bilgilerimi biliyorum kayıt tarihi esn kodlarım falan geçmiş sitelerde mevcut, mail adresimi değiştirebiliyor muyum bunu öğrenmek istiyorum.

Moderator NightOwl's Avatar
    Aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz. Ek olarak belirttiğim gibi bu konuda en net yanıtı müşteri hizmetleri verecektir.

E-Posta ve Numara Güncellemelerinde Son Tarih 15 Şubat!