Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Eğer aldığın bir hasar seni sarsıyor ve skill kullanmanı engelliyorsa bu sadece priest ve mage değil tüm karakterlerin tüm skillerinde olmalı. Mantıken priest heal atarken damage aldığında yada mage nova atarken damage aldığında sarsılıp skilini tam atamıyorsa warriorda asasda sarsılmalı onlarında eli düşmeli. Asas wolf atarken bile eli düşmüyor mesela en basitinden oda buff değil mi? Okçu skil atmaya çalışırken damage aldığında arrow'u bow'a nasıl yerleştirip sıkabiliyor mesela hiç sarsılmıyor mu bu adam? Onun da eli düşmeli.

El düşmesinin tek mantıklı açıklaması gerçeklikle bağdaştırmak. Sadece 2 karakteri bağdaştırmak ta hangi gerçeklikte var bilemedim.
    Last edited by fariskalyenci464426; 03-02-2021 at 10:40 PM. Reason: Ekleme.

Senior Member
    Quote Originally Posted by fariskalyenci464426 View Post
    Eğer aldığın bir hasar seni sarsıyor ve skill kullanmanı engelliyorsa bu sadece priest ve mage değil tüm karakterlerin tüm skillerinde olmalı. Mantıken priest heal atarken damage aldığında yada mage nova atarken damage aldığında sarsılıp skilini tam atamıyorsa warriorda asasda sarsılmalı onlarında eli düşmeli. Asas wolf atarken bile eli düşmüyor mesela en basitinden oda buff değil mi? Okçu skil atmaya çalışırken damage aldığında arrow'u bow'a nasıl yerleştirip sıkabiliyor mesela hiç sarsılmıyor mu bu adam? Onun da eli düşmeli.

El düşmesinin tek mantıklı açıklaması gerçeklikle bağdaştırmak. Sadece 2 karakteri bağdaştırmak ta hangi gerçeklikte var bilemedim.
    Her karakterin ciddi saçma sapan oyunsal sorunu var. Warrior ,Asassin ve Porutuların da skilleri çok sekiyor. Hatta warrior ile porutuların skillerin fail-safe yani hata vermez dediği halde skilleri çok sekiyor. Atıyorum bir kişiye spike ile 4k damage vuracakken 200 damage vuruyorsun. warriorla howling sword 2500 vuracaksın 300 küsür damage vuruyorsun. Porutu ile critical blade kullanacaksın 300 damage vuruyor. Bu o kadar çok oluyor ki karakterin baş belası oldu. Knight Online nın ilk zamanlarında warriorların fail-safe skilleri yani 60 lvl sword dancing falan 1 defa bile sekmezdi. Ama son 8 10 yıldır skiller çok sekiyor.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    biz elimiz düşmesin demedik ki yani biraz daha düzenleme gelsin özellikle okçuların uzaktan attığı 3 lü 5 li ok damage vurmamasına rağmen sadece effect olarak çarptığı için eli düşüyor karakterin bu kadar fazla el düşürme saçma ki ben priest oynamayi bu yüzden bıraktım.

Tags for this Thread