Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Merhabalar Oynadığım Server Dies Nickim serverın kalabalık olmaması dahilinde destan serverine geçtim ve okçu char açtım Hiç Bir Hile illegal bir durumum yoktur Oynadığım süre zarfında Genia haricinde oyundışı bir program kullannmadım charıma girdiğimde Bulcan ile hapishanede ve charımı açmak için ekonomik olarak sıkıntıdayım hem dünya genelinde olan chaos hemde iş olanakları durumda charımın açılmasına yardımcı olabilirmsiiniz ve eğer bir ptde gile warsa başkalarının ekonomik özgürlüklerini kısıtlamadan ceza verebilirsiniz bizim günahımız ne ? Charım Destanda adı açılmasını sağlarsanız sevinirim
    Last edited by NightOwl; 03-06-2021 at 08:55 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by leg_Qv4TZjCJ View Post
    Merhabalar Oynadığım Server Dies Nickim serverın kalabalık olmaması dahilinde destan serverine geçtim ve okçu char açtım Hiç Bir Hile illegal bir durumum yoktur Oynadığım süre zarfında Genia haricinde oyundışı bir program kullannmadım charıma girdiğimde Bulcan ile hapishanede ve charımı açmak için ekonomik olarak sıkıntıdayım hem dünya genelinde olan chaos hemde iş olanakları durumda charımın açılmasına yardımcı olabilirmsiiniz ve eğer bir ptde gile warsa başkalarının ekonomik özgürlüklerini kısıtlamadan ceza verebilirsiniz bizim günahımız ne ? Charım Destanda adı açılmasını sağlarsanız sevinirim
    Selam,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Cezanız hakkında itirazınız var ise Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisinden bilet gönderebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri gerekli kontrollerin ardından mesai saatleri içerisinde, ilgili kategoride bulunan yoğunluğa da bağlı olarak biletinize yanıt verecektir. Bu süre zarfında ek bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden sabırla biletinize gelecek yanıtı beklemeniz gerekmektedir.

destan 3 2 1 her yer taxi olmuş 30 m paramun slotu 70 m tıtan slotu gunluk verenı kasıyorlar kımsenın umrun da deyıl dıyor adamlar gm ler kım oluyor dıyorlar

Quote Originally Posted by sanalfaciaa1903 View Post
    destan 3 2 1 her yer taxi olmuş 30 m paramun slotu 70 m tıtan slotu gunluk verenı kasıyorlar
    Selam,

Bahsettiğiniz olayda herhangi bir ihlal durumu yok ise cezai işlem uygulanması söz konusu değil, aşağıdan Davranış Kuralları'nı inceleyebilirsiniz.

Davranış Kuralları

Ek olarak oyun kurallarına uymadığını düşündüğünüz oyuncuları kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne bildirebilirsiniz.

Raporlama Sistemi (Cheat Reports)

report attım şuan amadam genıee altı makro acmış 70 m dıyorr kasıyor mılletı ılgılanırsınız ınşallahh

Quote Originally Posted by sanalfaciaa1903 View Post
    report attım şuan amadam genıee altı makro acmış 70 m dıyorr kasıyor mılletı ılgılanırsınız ınşallahh
    Geçerli bir raporlama yaptıysanız sırası geldiğinde bölüm yetkilileri tarafından sonuçlandırılır. Bu süreçte raporunuzu kontrol edebilir ve arşivlenmeden sonucunu görebilirsiniz. Raporlar her gün saat 19.00 civarında arşivlenir ve arşive kaldırılan raporlar hakkında bilgi verilmemektedir.

Angry

MerhabaB1.HAFTADA.2.KEZ.HAPİS.CEZASI!!!! 2gündür yan carım olan jojojo 51 lvl okcumla genıe ile farm yapıyordum dün resten önce 71 lvl ( BLACKSANJİ )olan ve 1.hapis cezzası alan karakterıme ıtemlerı aktarıp oyundan cıktım bu gün oyuna girdiğimde 71 lvl olaN( BLACKSANJİ )n2gündür oyuna girmediğim ve 2 kez hapis cezası alan bu karakterımın hapisten cıkarılmasını istiyorum ve hakettiğimi düşündüğüm sebepsiz yere2 gündür oyuna girmediğim karakterimin neden hapise atıldıgını öğrenmek istiyorum

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad