Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Ring'ten satın alınan karaktere NCS basılmıyor

Merhabalar,

Bugün Ring'ten satın almış olduğum bir karakteri hesabıma ekledim. PUS üzerinden NCS için gereken eşyayı edindikten sonra bir sürü deneme yapmama rağmen maalesef NCS işlemini yapamadım. Daha önce hesabımdaki başka bir karaktere NCS basıldı. Bu bir etken olabilir mi veya Ring'ten aldığım bu karaktere daha önce NCS basılmış olması bir etken midir?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Kullanılan bir nicki deniyor olabilir misiniz? Eğer bu durumdan eminseniz bilet gönderip destek talep edebilirsiniz.

Junior Member
    Yaklasik 50 varyason denedim mumkun degil. Ticket olustrdum ingilizce olarak ne zaman cevap gelir Allah Kerim.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by bi2le View Post
    Yaklasik 50 varyason denedim mumkun degil. Ticket olustrdum ingilizce olarak ne zaman cevap gelir Allah Kerim.
    Biletinizi Türkçe veya İngilizce olarak gönderebilirsiniz. Biletlere ortalama 3 iş günü içerisinde yanıt verilmektedir ve bu süre ilgili kategoride bulunan yoğunluğa bağlı olarak değişebilmektedir. Bu süre zarfında ek bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden gelecek yanıtı beklemeniz gerekmektedir.