Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Raporlama Hakkında

Aynı adam hakkında cheat reports bölümüne videolu olarak 3 tane şikayette bulundum. Videolarda makro kullanımları apaçık ortada. Bugün adam yine gelip genie altı makro açarak slotumu elimden alıyor . Artık gerçekten sıkıldım . Adamakıllı oyun oynamaya çalışıyoruz. Normal hayatımda sakin biriyimdir lakin beni bile çileden çıkardı lütfen cheat reports bölümünü anlık olarak kontrol edip gerekli yaptırımları yapın. Yani hep aynı adamlar, hep aynı isimler. Kaç kere video çektim şikayet ettim . Yine geliyor aynı adam slotumu elimden alıyor. Üstelik üstümdeki itemler onun itemlerinden çok daha iyi. Normal şartlarda slotu benden alması imkansız. Bizim emeğimize yazık değil mi
    Last edited by GamesDepot; 03-02-2021 at 07:07 AM.

Game Master Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Selamlar, raporunuzu kontrol ettim ve şikayet ettiğiniz kişinin ceza aldığını görmekteyim.

CR bölümündeki raporlar sırayla kontrol edilmekte olduğu için anlık şikayet kontrolü yapmak bazen mümkün olmuyor, daha hızlı işlem yapabilmek için elimizden geleni yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

Bizlere yardımcı olduğunuz için tekrar teşekkür ederiz.

Junior Member
    Çok teşekkürler ilginiz için . Bugün cheat reports bölümünde açtığım konuya da cevap yazmış moderatör arkadaşlar . Teşekkürler